Новини з 1996 року

Прокурор міста справу по псевдоволонтерах взяв під особистий контроль

Андрій Рубан 26 травня 2016 11:39 618 0

Ми вже повідомляли, що  6 травня патрульна поліція за заявою кременчужанки затримала псевдоволонтерів.
Як виявилося, 19-річна місцева мешканка, представляючись волонтером  благодійного фонду, збирала кошти нібито на лікування дитини.

Ця дитина дійсно потребує допомоги, проте з цього джерела родичі дитини не отримали ані копійки.
Тож мама бідолахи написала до поліції заяву про злочин. Адже вона вбачає у цьому шахрайські дії.

За словами затриманої волонтерки, вона від координатора даного фонду отримала скриньку та копії документів. Також вона говорить, що у координатора були документами з печатками. Звичайно, вона не знає, то мокрі печатки чи то скан копії.
Тому довірлива 19-річна дівчина збирала гроші біля супермаркетів, не підозрюючи, що її координатор, зовсім не представник фонду, від імені якого вівся збір допомоги.
Відповідну заяву написав і засновник цього фонду у поліцію в Полтаві.
У заяві йшлося про те, що невідомі особи від імені фонду збирають пожертви.
Оскільки батьки дівчинки, якій збиралися кошти, написали 2 заяви до поліції, а відповіді так і не отримали, то вони пішли до прокуратури Кременчука. Де написали іще дві заяви про бездіяльність поліції та прохання порушити кримінальне провадження за фактом шахрайства.
У прокуратурі писали заяву 13 травня, але на сьогоднішній день кримінальне провадження так і не відкрито.
Прокурор, який займається цією справою, за словами мами хворої дитини, не зовсім охоче займається цією справою. Більше того, жінка говорить про небажання прокурора спілкуватися з нею навіть по телефону. Мовляв, не надзвонюйте мені, я сам передзвоню, як буде якийсь результат.
Натомість сьогодні під час телефонної розмови з журналістом “Програми Плюс” прокурор Ігор Ворона, який займається цією справою, пообіцяв у найкоротший термін надати відповідь і тут він уже не виявляв свого небажання говорити або займатися цією справою.
Оскільки 26 травня під час прес-конференції місцевої прокуратури  журналісти озвучили цю проблему, то керівник кременчуцької прокуратури  Анатолій Скрипка пообіцяв взяти цю справу під особистий контроль.
Тож сподіваємося, що вже найближчим часом фігуранти цієї справи будуть затримані, а винні покарані. Адже тема волонтерства неабияк важлива у часи, коли на Сході країни фактично триває війна.

Теги: Пригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2462 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2490 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3729 0