Новини з 1996 року

Прокуратура Полтавщини шукає потерпілих та свідків у справі горішньоплавнівської банди

Валерія Макряшина 22 березня 2018 16:33 544 0

15 березня співробітники СБУ спільно з Нацполіцією і прокуратурою затримали в Горішніх Плавнях учасників організованого угруповання, яке займалося розбійними нападами. 

Як повідомлялося раніше, поліцією було затримано чотирьох підозрюваних, зараз затриманих п'ятеро. Місцезнаходження шостого фігуранта у цій справі ще не встановлено.

За інформацією прокурора відділу прокуратури Полтавської області Володимира Зоріна, зараз є три заяви від потерпілих жителів Горішніх Плавнів про вимагання коштів. Згідно зі свідченнями потерпілих, фігурантами цієї справи є шість осіб, які обґрунтовано підозрюються у вимаганні коштів.

- На трьох з них вказують усі потерпілі, в інших - від одного до двох епізодів, - сказав Володимир Зорін. - П'ятьом уже оголошено підозру. Двоє з них перебувають під вартою - суми застави встановлені від 200 до 300 тисяч гривень. Троє підозрюваних зараз перебувають під домашнім арештом з цілодобовою забороною покидати житло. Один з тих, кого тримають під домашнім арештом, раніше не був судимий, у нього є неповнолітні діти та один епізод, тому в даному випадку ми згодні з рішенням суду. Відносно двох - питання ще вирішується.

Згідно з рішенням суду під домашнім арештом затримані знаходяться за місцем їхнього постійного проживання - у Горішніх Плавнях. За цим стежать працівники поліції.

- Ми звертаємося до всіх свідків з проханням надати всю наявну інформацію до правоохоронних органів. Один з потерпілих не звертався раніше через те, що, за його словами, побоювався. Раніше, як він заявляє, підозрювані його били, але факт не був зафіксований судово-медичною експертизою і після побиття пройшов час. Хоча експертизи призначені. Проводяться перевірки. Зараз ми звертаємося до можливих потерпілих, які також постраждали від їхніх дій, з проханням повідомити про це в правоохоронні органи.

Одного підозрюваного затримали на вулиці міста в автомобілі, іншого - поряд з місцем його проживання у Горішніх Плавнях. Ще один фігурант у цій справі сам з'явився до правоохоронців разом зі своїм адвокатом увечері 16 березня.

Як стало відомо, один з організаторів угруповання - кавказької національності. Однак той факт, що він є "смотрящим" за містом, у ході судового засідання заперечував.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись