Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Прогрес лякає: в армії США на 3D-принтері навчились друкувати гранатомети та боєприпаси до них

Андрій Михайленко 13 березня 2017 06:50 830 0

Надруковані гранати вилітають зі ствола всього на 5% повільніше, ніж звичайні, тим самим доводячи, що робота системи наближена до стандартного озброєння.

В армії США продемонстрували гранатомет, надрукований на 3D-принтері.

Армія США продемонструвала гранатомет, який майже повністю сконструйований з частин, надрукованих на 3D-принтері, повідомиляє ресурс Popular Mechanics.

Гранатомет називається RAMBO (Rapid Additively Manufactured Ballistics Ordnance). Модифікований гранатомет M203 має приклад та пістолетну рукоятку. Окрім пружин і затискачів, у RAMBO всі 50 індивідуальних частин виготовлені за допомогою тривимірного друку.

Стовбур і ствольна коробка зроблені з алюмінію за допомогою прямого лазерного спікання. А пусковий гачок і ударник віддруковані зі сталі 4340.

Читайте також: Техно: як людина у 2025 році полетить освоювати Марс. ВІДЕО+ІНФОграфіка

 

Роздруковані деталі гранатомета

 

Гранати для цієї зброї теж надруковані на принтері. Це тренувальні заряди M781 без вибухівки з алюмінію, які наповнені склом нейлону. Як наголошують в армії, після тестів і 15 пострілів гранатомет показав нульову ступінь погіршення. Тобто надруковані гранати вилітають зі ствола всього на 5% повільніше, ніж звичайні гранати, тим самим доводячи, що робота системи наближена до стандартного озброєння.

 

Роздрукований боєприпас

 

На виготовлення такої розробки знадобилося близько 75 годин, проте в армії США таким результатом задоволені, але розуміють, що їм є ще над чим працювати.

«З використанням звичайних методів для друку такої зброї знадобляться місяці і тисячі доларів, а також неймовірні знання інженерії, щоб правильно зробити ствол такого гранатомета», – розповіли розробники.

В армії припускають, що все озброєння в майбутньому буде саме друкуватись, а в подальшій перспективі це будуть робити самі солдати прямо на місці служби

 

 

 

 

Теги: Техно

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 81 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 969 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1676 0