Програли, але як! Кременчужани досі на першому місці в турнірі Української хокейної ліги. ВІДЕО

Артем Кузьменко 17 лютого 2020 11:30 199 0

Недаремно кременчужани — лідери таблиці. Хоч і програли, але боролися як могли. Не вистачило однієї шайби, щоб довести до овертайму.

У суботу, 15 лютого, Кременчук став місцем двобою двох лідерів турніру Української хокейної ліги. На льодовій арені “Айсберг” змагалися ХК “Кременчук” (перше місце в таблиці) та — ХК “Донбас” (друге місце).

У пресслужбі кременчуцького клубу зазначають, що до цієї зустрічі між командами зберігався паритет. У першому таймі ХК “Донбас” забив аж три шайби, не пропустивши жодної. У другому таймі кременчужани забили три шайби і пропустили лише одну. Третій тайм був спокійнішим — по одній шайбі в кожні ворота. Кінцевий рахунок — 5:4 на користь ХК “Донбас”.

Тож кременчужани, попри запеклу боротьбу, не змогли довести гру до овертайму та програли з мінімальним відривом.