Новини з 1996 року

Проект АртДім провів у Кременчуці майстер-клас з квіллінгу

Едера Бедьо 03 вересня 2015 13:45 605 0

Учора, 2 вересня, у читальному залі центральної бібліотеки для дорослих ім. Максима Горького, яка знаходиться на вул. Леніна, 9/16, відбувся майстер-клас з квіллінгу, який організував проект АртДім.

Проводила майстер-клас цього разу Надія Купенко, яка володіє багатьма техніками рукоділля, зокрема із раннього дитинства освоювала основи квіллінгу. Тож протягом двох годин дівчина навчала усіх зацікавлених у цьому виді творчості, як зі звичайної смужки паперу та інших підручних засобів створити шедевр.

Тож спершу варто запастись різнокольоровим папером або ж білим і фарбами, а також терпінням.

За словами керівника проекту АртДім Олени Нестерової, звісно, будь-чому зараз можна навчитися самотужки, сидячи вдома за комп’ютером чи з книжками, але лише спеціаліст на таких живих майстер-класах відкриє секрети того, як створити витвір мистецтва з мінімальними затратами.

- Зараз вигадали дуже багато професійних інструментів та споряджень, які досить дорого коштують, а розібратися, як же ними користуватися початківцю, важко. Крім того, багато чим можна користуватися, наприклад, гребінцем, олівцем тощо, а результат отримувати ніби ви відвідували якісь курси зі специфічним матеріальним забезпеченням, - говорить Надія Купенко.

Тож, нарізавши безліч кольорових смужок різної довжини та ширини або попередньо придбавши набір для квіллінгу, майстрині захоплено поринули у простір творчості. Так за дві години, скручуючи папір та раз у раз отримуючи якісь красиві вигини і форми, обговорюючи власні хендмейдівські експерименти та домашні клопоти, жінки засвоїли основи такої, на перший погляд, складної і дивної техніки як квіллінг.

Доробити свої витвори мистецтва планують удома, а продемонструвати подругам-майстриням уже на наступному майстер-класі з рукоділля, який відбудеться незабаром.

Едера Бедьо

Фото: Анна Комар

Теги: Культура КременчукаАртДім

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись