Новини з 1996 року

Продукти, які краще не вводити у свій раціон

pplus 30 березня 2020 08:10 171 0

У списку продуктів, які багато людей помилково вважають корисними, в першу чергу є йогурти, вівсянка, манка, магазинні соки.

Йогурт

Наприклад, помилковою фахівці вважають думку про користь йогуртів із різними добавками. Вони часто подаються як продукти, в які додаються натуральні інгредієнти, але насправді в їх виробництві щедро використовується цукор, різноманітні штучні добавки, підсилювачі смаку, аромату, які здатні шкодити мікрофлорі кишечника.

Макарони

Макарони можна вважати корисним продуктом, тільки якщо вони виготовлені з твердих сортів пшениці. Тоді їх споживання не викличе різкого підвищення рівня цукру в крові. Макаронні вироби з білого рафінованого борошна володіють протилежним ефектом — до корисних продуктів вони не відносяться.

Вівсянка

Цей продукт, безперечно, можна вважати корисним, але думати так про страву швидкого приготування — помилково. Вміст пакетиків, які просто заливаються окропом, містить багато цукру, що пригнічує підшлункову залозу.

Манка

Неправильно називати корисною і манну кашу. Манка готується з переробленої пшениці, вона майже не містить вітамінів, білка, зате багата простими вуглеводами, крохмалем, які збільшують концентрацію глюкози в організмі та сприяють набору ваги.

Білий шліфований рис

Також не дуже корисний білий шліфований рис. Як і попередній продукт, він занадто сильно оброблений. Краще вживати бурий, червоний, чорний.

Сік із магазину

Магазинні соки теж названо серед продуктів, які помилково сприймаються багатьма людьми як корисні, в них занадто багато цукру.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1284 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1949 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2496 0