Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Продав усе, що тільки можна: заступник голови Полтавської ОДА кременчужанин Греков. Декларація

Валерія Макряшина 02 червня 2020 10:45 1190 0

Заступник голови Полтавської облдержадміністрації, кременчужанин Євген Греков зареєстрував свою декларацію про доходи за минулий 2019 рік. Відповідний документ оприлюднений на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Варто відмітити, що на новій посаді він особливо нічого не заробив, бо був призначений аж наприкінці 2019 року. 

 


Євген Анатолійович Греков народився 1 жовтня 1981 року у Кременчуці. Проживає у Полтаві. Одружений на Марині Миколаївні Грековій (Якименко), виховує двох дітей.


 

Із декларації відомо, що Євген Греков із 27 серпня 2019 року орендує разом зі своєю сім'єю квартиру в Полтаві, площа якої 59,6 м кв.

У деклараціях за минулі роки посадовець зазначав, що у власності має земельну ділянку та житловий будинок. Таких об'єктів нерухомості в новому е-документі немає, мабуть, чоловік усе продав, адже в 2019 році він отримував кошти від відчуження майна й інформацію про це оприлюднив.

У 2019 році подружжя Грекових стали власниками легкового автомобіля HONDA Civic 2009 року випуску. Автомобіль купили за 62 тисячі 833 гривні. 

Корпоративних прав і цінних паперів ніхто в сімействі не має.


ДОХОДИ

За минулий рік Євген Греков на колишній посаді (а працював він у Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого) заробив 306 тисяч 289 гривень. Також йому було нараховано 700 гривень допомоги до Дня працівника освіти.

На новій посаді заступника голови Полтавської облдержадміністрації - Євген Греков встиг отримати лише 664 гривні. 

Разом із дружиною він заробив 643 тисячі 512 гривень від продажу майна, 1 тисячу 133 гривень кеш-беку з банку та 98 тисяч гривень страхових виплат.

Окремо в декларації зазначено, що дружина посадовця — Марина, працюючи в полтавському університеті, де раніше працював її чоловік, за минулий рік отримала 319 тисяч 560 гривень зарплати. Їй також було нараховано 700 гривень до професійного свята і 131 гривню гонорару від Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського.


ГОТІВКА

Разом із дружиною Євген Греков готівкою зберігає 49 тисяч 400 гривень. Водночас у дружини на банківському рахунку лежить так звана "заначка" —  2 тисячі 617 гривень. У документі також вказано, що 1 грудня 2019 року посадовець взяв кредит у банку -  29 тисяч 520 гривень.


РОБОТА ЗА СУМІСНИЦТВОМ І ЧЛЕНСТВО В ОРГАНІЗАЦІЯХ

Наостанок у документі повідомляється що Євген Греков має роботу за сумісництвом — він є керуючим партнером у адвокатському об'єднанні "ЛІГАЛ ІНСАЙТ".

Він такоє є членом Всеукраїнської громадської організації "Асоціація правників України" та Первинної профспілкової організації Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

 

Читайте також: Машину купив, квартиру - орендував. Голова Полтавської ОДА Синєгубов і його декларація

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 775 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1460 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1470 0