Новини з 1996 року

Проблема по заробітній платі на КП "Благоустрій Кременчука": шукають крайнього

Андрій Михайленко 07 грудня 2015 11:26 954 0

Сьогодні у Великій залі Кременчуцької міської ради  неочікувано для мера Кременчука Віталія Малецького та начальника УЖКГ Івана Москалика відбулася зустріч із працівниками комунального підприємства "Благоустрій Кременчука", на якій керівник підприємства Сергій Шаповал звинуватив міських керманичів, що виділені раніше сесією міськради 480 тис. гривень на зарплати досі не потрапили на руки працівникам.

Питання по цих виділених коштах стало каменем спотикання власне між директором КП "Благоустрій Кременчука" та начальником УЖКГ Іваном Москаликом (який, до речі, також був директором вказаного підприємства).

Читайте також: У Кременчуці сьогодні – «Марш бензопил та лопат»

Окрім затриманих 480 тис. гривень, пан Шаповал як аргумент вказував на 2 мільйони гривень, які, з його слів, за рішенням міської ради було вилучено з підприємства для покриття боргів інших комунальних підприємств. 

Сам же Малецький, розуміючи, що його ставлять у незручне становище, відповів, що про цю ситуацію він не знав та поквапився сьогодні провести через виконком рішення про виділення коштів у розмірі 500 тис. гривень на заробітну плату працівникам підприємства.

 

Малецький після засідання виконкому, де виділили 500 тис. грн. для "гасіння пожежі" на КП "Благоустрій Кременчука"

 

Поки тривало засідання виконкому, працівники підприємства, яким затримують заробітну плату, вирушили займатися своєю роботою  із догляду за саджанцями біля виконкому Кременчуцької міської ради. 

 

 

Теги: Політика КременчукаБюджет Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 72 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 326 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 356 0