Новини з 1996 року

Проблема доріг: кременчужани, доведені до відчаю, готові перекрити вулицю

Іона Харченко 27 червня 2019 12:20 176 0

Учора, 26 червня, на пленарному засіданні сесії Кременчуцької міської ради порушили проблему приватного сектора по вулиці Чкалова.

Мешканці приватного сектора по вулиці Чкалова, від перехрестя з вулицею Європейською до перехрестя з вулицею Залізничною, звернулися до депутатів з приводу не регульованого дорожніми знаками обмеження швидкості та ваги руху автотранспорту по цій вулиці.

Кременчужани скаржаться на те, що постійний нерегульований рух транспорту створює багато негативних факторів. На вказаній ділянці вулиці Чкалова в деяких місцях відсутній прохід тротуаром, і пішоходи часто вимушені виходити на проїжджу частину. Також відсутні будь-які умови переходу з одного боку вулиці на інший.

На даний момент зафіксована мешканцями інтенсивність руху становить від 120 до 150 одиниць на годину. Тобто в середньому через кожні 24-30 секунд пішоходи, якими часто бувають школярі, мами з колясками та дітьми, а також літні люди, ризикують стати учасниками автопригоди.

У 1987 році для розвантаження руху транспорту по вулиці Чкалова збудували відрізок дороги по вулиці Залізничній, як об’їзну трасу, зі встановленням знаків заборони для руху вантажного транспорту. Але в останні роки відсутність цільового моніторингу з боку відповідних структур призвела до збільшення руху саме вантажного транспорту.

Мешканці скаржаться, що рух вантажного транспорту є чинником руйнування їхніх осель від вібрацій і коливань, які виникають, коли вантажівки рухаються на відстані всього кількох метрів від будинків.

Деякі мешканці вулиці Чкалова, будинки яких руйнуються від постійної вібрації, та батьки малолітніх дітей вимушені ходити вулицею без тротуарів, уже доведені до відчаю та готові проводити акції громадської непокори з перекриттям «живим» ланцюгом вулиці в кількох місцях із вимогою врегулювання руху та встановлення знаків обмеження швидкості й заборони руху вантажного транспорту.

Зважаючи на вищезазначене звернення представників громади міста, депутат попросив вивчити це питання та вирішити проблему нерегульованого руху транспорту вулицею Чкалова шляхом встановлення відповідних дорожніх знаків.

На сесії було підтримано цей депутатський запит.   

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 199 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 373 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 610 0