Новини з 1996 року

Про зраду кричати можна. Але хамство - не потрібне. Керівник міського Укропу й депутат Кальченко у ФБ

Олександр Курилов 30 листопад 2018 14:45 622 0

Кременчуцькі депутати ведуть себе по-хамськи, ображають мешканців міста й не можуть поводитися, як порядні люди. Й такі свідчення – не з наливайок, але з соціальних мереж, де представники міськради  доводять людям свою правоту.

Це депутат Кременчуцької міської ради, керівник міської організації партії «Укроп» Олександр Кальченко та його "сольні" виступи в соцмережах й останній такий на тему воєнного стану в 10-и областях України.

З приводу прийняття цього воєнного стану  пан депутат міськради написали так: «Закончился последний мирный день, а сегодня, в 9 00, война((( так считает ВР Украины(((«

Слід сказати, що таке визначення воєнного стану, «як останній мирний день, так вважають у парламенті», викликало обурення кременчужан-користувачів ФБ.

Фразу про «останній мирний день» розкритикували відомі кременчуцькі волонтери. Зокрема, Іван Колесник у відповідь керівнику кременчуцького «Укропу» зауважив дослівно так: "Ви ж - депутат, освічена людина. Що ви,  вибачте, несете?! Яка війна? Хто говорив про війну?

Свою точку зору з  цього приводу також висловив інший волонтер нашого міста Максим Шпак, який, між іншим, зробив для наших військових дуже багато. Набагато більше, ніж укропівець Кальченко.

Але у відповідь депутат міської ради написав йому ось таке.

 

 

Зрозуміло, що згодом пан депутат свої фундаментальні аргументи видалив, але скріни для історії залишилися.

Залишилися ж не тільки скріни, але й висновки. Й один з них такий: чи можна депутату міськради поводитися в соціальних мережах, як у витверезнику?

У «Програми плюс» немає відповіді на це запитання.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1247 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1912 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2434 0