Новини з 1996 року

Проїзд у тролейбусах здорожчає? Тролейбусне управління просить з бюджету міста ще 54,7 млн.грн

Валерія Макряшина 25 вересня 2018 15:30 2010 0

Керівництво Кременчуцького тролейбусного управління просить депутатів внести зміни до Програми розвитку міського електротранспорту Кременчука на 2018-2022 роки. 

Згідно з проектом рішень, тролейбусники просять збільшити фінансування управління з бюджету міста в наступному році на 54,6 мільйона гривень.

Пов'язано це в першу чергу з прогнозованим підвищенням тарифів на електроенергію та можливим зростанням заробітних плат працівників.

Крім того, КТУ не вистачає грошей на впровадження програми корпоративного розвитку підприємства, послуги охорони та на будівництво ДЕПО на правобережній частині Кременчука.

"У зв’язку з відсутністю фінансування у 2018 році на проектування та будівництво тролейбусної лінії, ТПС та ДЕПО на правобережній частині міста в сумі 20000,0 тис. грн виконання  заходу перенесено з 2018 р. на 2019 р." - ідеться в пояснювальній записці.

Дивно, але єдине, на що комунальному підприємству поки вистачає коштів, стало погашення кредиту перед ЄБРР. Кредит цей з'явився через закупівлю Кременчуком 50 тролейбусів, що мали б замінити старі та їздити через аварійний Крюківський міст. Натомість поки що містяни бачать "гранатових" не 50, а лише кілька і через міст вони не їдуть.

А дивно це тому, що минулого тижня виконком підтримав пропозицію транспортного управління перерозподілити кошти, що виділені на погашення кредиту перед ЄБРР. Так, 500 тис. грн після сесії міськради планується перерахувати з рахунків КТУ на  "Полтаваобленерго". Ці кошти стануть попередньою оплатою за електроенергію, щоб наше місто раптово не залишилося без тролейбусного сполучення, як це було навесні.

І якщо КТУ й надалі розраховуватиметься за одні кредити іншими, гроші, звісно, знадобляться й на інші цілі, на той же кредит перед європейцями. До того ж поки невідомо, чи підтримає взагалі міськрада комунальне підприємство, адже в неї вже є дотаційне КП "Теплоенерго".

Тож при такій колосальній нестачі коштів у КТУ думка про підвищення проїзду в тролейбусах уже не здається нереальною.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1295 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2288 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2905 0