Новини з 1996 року

Проїзд у маршрутках по 6 грн, бо перевозять вони всього по 20 чоловік на добу

Альбіна Козлова 03 грудня 2018 11:45 1650 1

Кількість пільговиків на рейсах, на подив депутатів, зросла на 10 та 100 тисяч у автомобільному та електротранспорті відповідно, а через це й зростає обсяг коштів на відшкодування проїзду для перевізників. Чому кількість пільговиків зростає - невідомо, каже Івашина.

На засіданні не обійшлося й без порушення питання пасажирських перевезень у м. Кременчуці.

Тож, за словами депутата міської ради Валентини Гордєєвої, в розрахунках на транспортні перевезення маршрутних таксі, у відповідності до яких обгрунтовувалася ціна проїзду 6 гривень, було вказано, що пасажиропотік складає 20-30 осіб за добу. Що, за словами депутатів, не відповідає дійсності. 

А у звітах відділу транспорту подається збільшення пасажиропотоку в порівнянні з минулим роком у громадському транспорті на 10 тисяч осіб і це на фоні закупівлі нових тролейбусів та зменшення кількості населення, кажуть депутати. Наприклад, якщо у 2017 році - 204 тисячі, то у 2018 - 214 тисяч пасажирів-пільговиків. Також збільшилася кількість пасажирів з пільгових категорій на 100 тисяч і в електротранспорті.  

Нагадаємо, що сума коштів дотацій на пільгові перевезення з місцевого бюджету залежить від коефіцієнтів, що визначають відношення кількості пільговиків до тих, хто платить за проїзд. Такі коефіцієнти визначають двічі на рік працівники транспортного відділу, які складають акти про перевірку кількості пільговиків на кожному рейсі. 

Натомість начальник транспортного відділу Руслан Івашина каже, що порівняно з минулим роком кількість пільгових категорій зросла й наразі становить 63 тисячі осіб.

Читайте також: Наріжний камінь для кременчужан: про маршрутки, яких не можна дочекатися

Маршрутки з "душем" по-кременчуцьки: нові ціни та старі реалії

Через подорожчання проїзду в кременчужан нові вимоги до водіїв маршруток

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Саша Виноградов 02.02.2019 11:55

Едет вчера вечером перекошенная на один бок маршрутка 15-Б и еле-еле везет 18 сидячих и 28 (вместо 4-х) стоячих в одну сторону пассажиров и это без учета входящих-выходящих. А водителя за это - в тюрьму . Не поломанной технике свиней не возят даже на глобинских свинокомплексах. Абидна - да...

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1275 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2274 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2891 0