Новини з 1996 року

Про заздрісну дріб’язковість. Виставка військової форми як заручник мера Кременчука та його заступників

Олександр Курилов 06 жовтня 2018 19:31 731 0

У Кременчуці – новий прояв дріб’язковості, сутяжності та заздрісності в її найгіршому варіанті.

І мова тут про наш міськвиконком, кременчуцьких чиновників та їхню боротьбу з  «ворогами», які вдень і вночі тільки й роблять, що «трясуть» крісла під мером Малецьким та його вісьмома заступниками.

Прояви цієї боротьби не тільки в лютій ворожнечі мера Малецького з його кумою-депутатом Піддубною. Тут же й останні коники наших чиновників, які минулої п’ятниці зачинили двері перед громадським активістом Коноваловою, яка вже рік не може вирішити елементарне питання.

А сьогодні, в суботу, 6 жовтня, наша мерія почала боротися з виставками, як колись покійний кукурудзовод і генсек Микита Хрущов боровся з художниками.

З цього приводу учасник АТО Alexander Luschenkov у соціальних мережах повідомляє:

«SOS! З вітрини дитячої бібліотеки на Соборній пропала виставка форми одягу сьогодні вранці. Що сталося - невідомо, зв'язатися з директором бібліотеки та відділом культури не можемо. Виставка була відкрита 2 жовтня, експонувалися предмети, які відносяться виключно до форми української армії, в тому числі й ряд унікальних експонатів. Де вони знаходяться наразі - невідомо», - зазначає чоловік. 

А відповідь лежить на поверхні.

Вона ж, здається, - така.  

За рік – нові вибори й виставку, слід так розуміти, зняли через місцеву неблагонадійність. Усе було б навпаки, тим більше за тиждень - День захисника України й ця виставка форми стояла б собі й перехожі б розглядали експонати. Там справді є цікаві зразки – і форми, і шевронів.

Однак громадська організація, яка виступила ініціатором такого заходу, не підтримує міського голову Кременчука Віталія Малецького й навіть має сміливість його критикувати.

Тому цієї виставки в дитячій бібліотеці не буде, бо  її організатори дозволяють собі небачене – інколи не погоджуються з діями мера Кременчука. 

А раз так, то виставка буде замінена на  іншу, й на огляд кременчужанам, слід розуміти, покажуть форму співробітників  НКВС, яка є в наших музеях.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись