Новини з 1996 року

Про воду й їх бізнес. Або як у міській раді депутати вирішують власні питання за рахунок мешканців ?

Олександр Курилов 02 березня 2017 11:51 803 0

 Депутати Кременчуцької міської ради не підтримали оприлюднену на сесії пропозицію щодо зменшення кременчуцьких норм споживання води (10,5 кубічних метрів на людину) до офіційних санітарних, удвічі менших норм,  встановлених урядом для громадян України.

За таке рішення, запропоноване депутатом Піддубною,  висловилися  лише 14 обранців кременчужан. Решта або не голосували, або просто утрималися.

Про що слід додати – проти самого рішення ніхто з присутніх сьогодні на сесії міськради депутатів  не голосував і причина тут зрозуміла. Якщо голосувати проти, то в такому випадку цього ніхто з мешканців міста не зрозуміє.

У Кременчуці й, справді, ніхто з його мешканців не витрачає 10,5 тонн води, за що сплачують.  Однак за такими нормами люди оплачують водопостачання і водовідведення  Кременчукводоканалу

Про що слід додати – так це про депутатські групи тих, хто таке рішення не підтримав. І мова тут як про  депутатів від місцевої партії «Поруч», якою керує міський голова Малецький особисто, фракцію радикалів Олега Ляшка та депутатів як з "Батьківщини", так  і з місцевого блоку Петра Порошенка і такого ж «Рідного міста» чи «Опоблоку» теж.

І причина тут одна – якщо не проголосувати проти зменшення норм водоспоживання, це означає посваритися з міським головою Віталієм Малецьким.  І вибір тут – між мером Кременчука і тими, хто тебе обирав на вибори депутатом, – не на користь людей.

Причина ж цього проста, як наше кременчуцьке життя.  У депутатів є можливість робити для себе дещо більше, ніж просто робить міська влада для мешканців міста.

І вже   завтра самим депутатам міськради   доведеться йти до того ж міського голови, аби вирішувати власні питання. І аргумент сьогоднішній  до Віталія Малецького – я вашу думку, що кременчужани у нас, як верблюди,  бо п’ють воду  нещадно, підтримав. Тому речення - я вас підтримую й дайте і мені щось -  буде в цьому випадку вирішальним.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись