Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Про тиск на правосуддя у Кременчуці, захист честі та гідності. Олександр Мельник проти мера Малецького

Олександр Курилов 19 вересня 2018 09:40 978 0

У Автозаводському районному суді  вчора відбувся розгляд позову керівника телекомпанії «Візит» Олександра Мельника до Кременчуцької міської ради про поширення недостовірної інформації, яка порушує честь, гідність, ділову репутацію і презумпцію невинуватості.

Вказана інформація була поширена в рішенні міської ради - «Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Вищої ради правосуддя України про звільнення з посади судді Київського районного суду міста Полтави Логвинової О.В.».

До участі у справі залучений мер Кременчука Віталій Малецький, який підписав та поширив рішення шляхом направлення до відповідних інстанцій.

Тоді, у 2017 році, навколо цього питання мер Кременчука Віталій Малецький та  заступник голови облради Євгеній Холод показували «брудні танці». 

Після засідання Київського районного суду, де третій рік розглядалася справа за фактами вбивства мера Кременчука Олега Бабаєва та судді Олександра Лободенка, суд під головуванням судді Логвинової О.В. змінив запобіжний захід взятим під варту Олександру Мельнику й Олександру Крижановському на домашній арешт.

З цього приводу було скликано сесію Кременчуцької міської ради, на якій за ініціативою В. Малецького депутати «погрожували» судді звільненням з роботи. 

Звісно, шо через такий тиск з боку міської влади суддя скасувала своє рішення. Звільнених під домашній арешт було знову запроторено за грати. 

І тепер, після того, як окремі присяжні написали свою думку, що не розуміють, у чому саме докази у звинуваченнях, суд цей триває вже п’ятий рік, а на суді ми чуємо про нові факти вибиття та катування затриманих. 

На сьогоднішньому засіданні суду, яке проводила суддя Жанна Кривич, Олександр Мельник вимагав скасувати рішення, в якому його названо виним, та відшкодувати нанесену моральну шкоду. Керівник телекомпанії «Візит» наголосив, що про нього була розповсюджена неправдива інформація і він не причетний до злочинів.

Це рішення слід скасувати не тільки тому, що воно заміняє собою Феміду, але й тому, що це є тиском на суд, який триває до цього часу, – така точка зору директора телекомпанії «Візит».

До речі, назва рішення сесії міськради саме про тиск і говорить - «Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Вищої ради правосуддя України про звільнення з посади судді Київського районного суду міста Полтави Логвинової О.В.».

В. Малецького на суді не було, інтереси міської ради представляв депутат-адвокат Р. Ульянов.  Він намагався довести, що телекомпанія «Візит» і газета «Програма плюс» маніпулюють громадською думкою.

Але яка може бути маніпуляція думками, якщо є рішення сесії з погрозами звільнення судді за її рішення відповідно до законодавства? 

Суд заслухав учасників справи й оголосив перерву. Продовження засідання – 26 жовтня 2018 року.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 806 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1496 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1501 0