Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Про своїх та чужих. У Кременчуці нова інтрига мера Малецького - у лабутенах та піонерських шортах

Олександр Курилов 14 серпня 2018 09:56 1772 0

У Кременчуцькій міській раді – нова «санта-барбара».

Її зміст -  у невідомій нікому політичній «партії» нашого мера Віталія Малецького, назва якої "Поруч" і студенти від якої засідають у міськраді, – зміни.

Останні пов’язані з тим, що юний депутат міськради Микола Шевченко склав свої повноваження. Склав, бо йому  – молодій людині, яка очолювала комісію з питань промисловості і яка міську промисловість бачила лише на картинках, справді було важко.

Кандидатів на звільнене місце нині двоє.

Перший – це тіньовий міністр культури Кременчука, діджей і товариш нашого міського голови Віталія Малецького.

Натомість другий кандидат у депутати – теж товариш нашого мера й керівник юридичного управління міськвиконкому Валерій Мирошниченко.

Головне досягнення пана Валерія – він відповідає за узаконення дерибану землі в першу чергу й робить усе, аби кременчуцьких чиновників – мера та його команду - не посадили достроково у в’язницю.

Звідси й вибір нового депутата міськради.

У такій ситуації – він один. Депутатом від  фіктивної партії мера Малецького буде керівник юридичного управління.

Натомість моральні страждання теж кандидата в депутати й діджея Андрія Редькіна буде компенсовано в тім числі й наданням можливості організовувати бізнес-наливайки на своїх заходах.

Йому міський градоначальник Віталій Малецький доручає дві речі і якщо Андрій з цим впорається, то буде приз.

Однак спочатку діджей має проявити себе як організатор нормальних людських заходів мерії, а не тільки масових стриптизів.

І для цього пан Редькін має для початку провести парад вишиванок 24 серпня в парку Миру та виступити з вітальною промовою як представник міської культури перед присутніми.

Друге завдання – більш складне.

Тіньовий міністр культури має перейти в таку ж фіктивну, як партія міського голови Кременчука Малецького, «опозицію».

Це потрібно нинішнім чиновникам на наступних виборах для виконання свого плану, назва якого - «врятувати нардепа Шаповалова та мера Малецького».

За цим планом пан Редькін має відтягти на себе голоси невдоволених безрезультатною діяльністю як народного депутата, так і міського голови Кременчука.

І безпосереднє завдання діджея в цій виконкомівській чехарді – відтягти на себе частину російськомовної проукраїнської патріотичної молоді від інших кандидатів.

Критерій у цій справі один – у нардепа Шаповалова й мера Малецького є гарантована платна сітка виборців, голоси яких купуються як не пакетами з продуктами харчування, так грошима.

І таких голосів – 19 тисяч.

Більше прихильників, зважаючи на те, як мер Малецький підвищує тарифи, а депутат Шаповалов "відстоює" інтереси виборців у Верховній Раді, в них обох не буде.

Тож завдання одне – виставити якнайбільше кандидатів у міські голови Кременчука та народні депутати, аби розділити уподобання з максимальним результатом.

Андрій Редькін, тіньовий міністр кременчуцької культури, який раніше вже оголосив, що  братиме участь у виборах нардепа, цієї інструкції дотримується чітко.   

«Никогда не был ни от кого зависим! Это мой#протест против фарса и цирка происходящего в Кременчугском городском совете! Не собираюсь быть пешкой в чужой игре! 
Вы все свидетели происходящего! Что это за «однострой»? Что за единогласные голосования? Где альтернативная точка зрения? Где конструктивная оппозиция? Все со всем согласны???
Набрались кредитов «по уши» и довольны! Уничтожили «Индустриальный парк» и отлично! Отдали «под застройку» самую большую площадь Европы – великолепно! Подняли тарифы – просто супер!!! И т.д. и т.п…
С политическим проектом «Поруч» мы давно разошлись во взглядах на будущее Кременчуга!
Быть простым кнопкодавом и статистом я отказываюсь!!!» - так пише на своїй сторінці  в соціальних мережах тіньовий міністр кременчуцької культури, який жодним чином не згадує ні прізвище нардепа Шаповалова, ні прізвище міського голови Малецького, що йому категорично заборонили.

Про що слід додати - з фото, на яких новий опозиціонер позиціонує себе перед нами в червоних  лабутенах та піонерських шортах, вочевидь позичених у міськвиконкомі, – висновок один.

Це наші «політичні діячі», яких ми заслужили і яких нам пропонує міський голова Кременчука та нардеп Шаповалов. І це далеко не добрий піонер чи добрий скаут.

Це просто лохотрон.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 1219 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1943 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1674 0