Новини з 1996 року

Про сім кіл пекла. Орендарі квартир і субсидії у Кременчуці. Подякуємо міськвиконкому і ЦНАПу

Олександр Курилов 06 грудня 2016 13:12 1284 0

Якщо окремі мешканці міста й залишаються без субсидії, то причина не лише в тому, що робота чиновників місцевих управлінь соцзахисту Кременчука погано організована.

До всього є ще штучні перепони, які створені безпосередньо міськвиконкомом, і мова тут про таке.

Про те, що отримати субсидію сьогодні вкрай важко у Кременчуці тим мешканцям, хто орендує квартиру й живе у найманому житлі, «Програмі плюс» розповіли читачі.

Читайте також: У Кременчуці більше 60 тисяч сімей отримали субсидії

«Є відомий усім порядок надання субсидій, який чітко окреслений урядом. Для власників квартир – це заява, декларація і все. Для тих, хто орендує квартиру, - це заява, декларація й договір оренди житла. Цей договір має довільну форму, не підлягає реєстрації й має відповідати Цивільному кодексу України

У Кременчуці ж усе це ускладнено, й від мешканців міста вимагають того, що не передбачено жодними урядовими документами.

По-перше, від усіх вимагають типових угод на оренду житла, які з невідомо якої причини написали в Центрі надання адміністративних послуг у міськвиконкомі.

Читайте також: Загальнобудинкові газові лічильники. 7000 постраждалих у Кременчуці і «подяки» депутатам міськради

Далі громадяни, й це теж не передбачено жодним законом чи урядовою постановою, повинні обходити всіх постачальників комунальних послуг, а це «Кременчукгаз», «Кременчукводоканал», «Полтаваобленерго», управляюча компанія «ЖРБС» чи «Добробит», КАТП 1628, аби поставити відмітку в цій угоді.

У підсумку – такі походи мають назву «пройти сімома колами пекла» й витримати всі черги», - таке пояснення кременчуцьких реалій з отримання субсидій від наших читачів.

Про що слід додати – в Центрі надання адміністративних послуг Кременчуцького міськвиконкому інформацію про навмисне ускладнення отримання субсидій у місті не спростовують.

Навпаки, підтверджують, що справді, через рішення міськвиконкому людей примушують обходити для отримання субсидій усіх надавачів комунальних послуг.

У свою чергу репортер звертається з проханням до фахівців обласної державної адміністрації, аби вже керівники Полтавської області прокоментували  ситуацію.

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка КременчукаКомунальні тарифи

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 440 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 562 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1066 0