Новини з 1996 року

Про пристрасті тролейбусного управління: коли приїдуть перші 3 тролейбуси і скільки коштуватиме проїзд

Марина Баніт 06 листопад 2017 16:54 654 0

Сьогодні в міськвиконкомі депутати розглядали програму розвитку міського транспорту. 

Як повідомив начальник транспортного управління, перша поставка 3 тролейбусів має відбутися вже в грудні цього року.

Інша партія буде вже в наступному році - 20 тролейбусів, але навіть не оголошено тендер. Усього, нагадаємо, планується закупити 40 одиниць електротранспорту. Але в наступному році місто повинно отримати всі тролейбуси.  

Присутній депутат Олександр Роженко запитав з цього приводу, чи з появою нових тролейбусів ними будуть оновлювати парк, а старі будуть списуватися? На це керівник управління повідомив, що поки списання не планується. Коли буде це потрібно, то транспорт будуть списувати, але після повної поставки.

Далі начальник тролейбусного управління приголомшив присутніх відповіддю на питання пана Роженка, який усе ніяк не міг заспокоїтися.

"Скільки спишуть?" - запитав Роженко.

Той, довго думаючи, відповів, що 30 тролейбусів застарілі і їх треба списувати. Всього наразі працюють на лінії 59 тролейбусів.

Також, як було повідомлено, нові тролейбуси на 30% економніше споживають електроенергію. В тролейбусному управлінні є 19 тролейбусів, які добре працюють і економлять електроенергію, але інші (тобто 30) такі, що відпрацювали вже по два експлуатаційних терміни.

Присутні депутати зауважили й про те, що реклама на тролейбусах російською мовою. Але, як відповів керівник, це не суперечить закону.

Нагадаємо, Кременчук вліз у кредит на 8 млн євро.

Також стало відомо, що вартість проїзду в нових тролейбусах буде 2 гривні. Тролейбусне управління буде й надалі дотуватися містом. Бо, за словами начальника транспортного відділу, прибутковими електротранспортні перевезення не бувають.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись