Новини з 1996 року

Про найцікавіше у свіжому випуску газети «Програма Плюс» №43. АНОНС

Валерія Макряшина 25 жовтня 2018 09:04 293 0

Вартість газу зросте з 1 листопада. Опалення - з 1 грудня. Про основні причини такого вимушеного кроку читайте в сьогоднішньому номері тижневика.

У продажу – в газетних кіосках, приватних розповсюджувачів та поштових відділеннях з'явився черговий номер газети «Програма Плюс», повз журналістів якого не проходить жодна міська подія.

На сторінках газети поряд з усіма додатковими програмами телепередач, які транслюються лише на телеканалі «Візит», читайте таке:

- Тепловий удар! Мер Малецький незаконно й необгрунтовано підвищив тарифи на тепло. Результати моніторингу, що провела Нацкомісія, шокують. 

- В'язень сумління Мельник проти заступника голови облради Холода. Суд не став зупиняти розгляд справи. 

- Міськвиконком оголошує про подорожчання проїзду. Причини підвищення - подорожчання пального та запчастин. 

- Сім головних змін, або Як тепер нараховуватимуть субсидії українцям. Уряд удосконалив умови оформлення урядової допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг.

- Хто в Кременчуці будує дитячі майданчики за бюджетні кошти? Про те, як депутати допомагають розпилювати бюджет, замість того, щоб економити

Про це та інше, а також: новини культури та спорту, оголошення та реклама, анекдоти й корисні поради, програма ефірного і кабельного телебачення, суперкросворд, усе це - на сторінках свіжого примірника міського щотижневика.

Тож читайте "Програму Плюс" - найбільш інформативну газету Кременчука.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись