Новини з 1996 року

Про наболіле: на камери зафіксували бидло, яке вивозить своє сміття на артсклади в Кременчуці. ВІДЕО

Артем Кузьменко 29 січня 2020 14:25 705 0

Вони — не єдині, хто засмічує територію артскладів. І знаходиться ця територія не так далеко від центральної частини міста. Якщо ніхто не візьметься за порядок у цьому місці, скоро і КАТП звозитиме туди своє сміття, а не на Деївське сміттєзвалище.

Сьогодні, 29 січня, в популярній серед кременчужан групі в Telegram опублікували відео, на якому зафіксували як двоє людей вивантажують з мікроавтобуса сміття. Роблять це прямо посеред руїни якоїсь будівлі.

 


Джерело відео: h.kremenchug

 

Якби не систематичний вивіз сміття кременчужанами до артскладів та не байдужість міської влади, це місце могло б запросто стати історичною пам’яткою. Адже тут знаходяться кладовище з щонайменше сімома секторами, численні тунелі, залишки будівель початку XX сторіччя. І все це начебто досліджувалося, але знову ж таки, без ініціативи міської влади, тому самі досліди виглядають досить в’яло.

Лише кременчуцький краєзнавець Євгеній Бергер може розповісти про артсклади стільки, що це не влізе в одну екскурсію. А він їх час від часу проводить для всіх бажаючих, зовсім безкоштовно.

 

 

Читайте також: Відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію на Артскладах

 

Програма Плюс уже публікувала фотографії того, як багато сміття на Артскладах. І його кількість не зменшується, навіть навпаки — тільки зростає.

А поки просто дивимось, як безсовісні громадяни приїздять сюди за кермом автомобілів, набитих сміттям, аби розвантажити їх та з чистою совістю поїхати назад.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 532 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 434 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 483 0