Новини з 1996 року

Про красу та убогість потьомкінського села з назвою Кременчук. Про наші реалії та нашу показушність

Олександр Курилов 27 липня 2018 09:59 1478 0

Про квіти

У Кременчуці сьогодні - справжня революція в комунальних службах. І  така проходить у центрі міста, де все зосереджено навколо скверу, що на вулиці Соборній.

Тож бригади з КП «Благоустрій Кременчука» сьогодні прополюють тут квіти. А неподалік, уже біля самої дороги, працівники підприємства бізнесмена Валерія Моцаря укладають дорогу гранітну плитку.

І це буде найдорожча плитка в місті, яку Валерій Моцарь привіз із Житомирського кар’єру. А якщо додати на протилежному боці вулиці ще спеціальну рамку, якою розпилюють воду, то думка одна: Кременчук – це суцільний рай.

З цього приводу міські градоначальники вже зробили відео, яке терміново надіслали меру Малецькому в Канаду, аби він міг заявити, що в цій країні, може, й красиво, але ось сквер в українському місті Кременчуці і тут теж усе непогано.

Нове відео про сквер кременчуцькі градоначальники розіслали по всьому світу, аби всі мали можливість подивитися й зрозуміти, що Бонн чи Нью-Йорк – це добре, але Кременчук у його центральній частині – краще всіх.

І зрозуміло, що перша думка після побаченого – ось у Кременчуці все так красиво, а ці жителі – невдоволені. Вони щось вимагають, скаржаться й увесь час про щось просять. Тож що саме людям не подобається?

І про ями без квітів, у яких громадяни ламають ноги

«Шановні чиновники міста! Хочу порушити вже давно наболіле питання. Я живу по проспекту Свободи, 63. Відразу за моїм будинком починається досить велика проблемна ділянка, яка є під'їздом до сміттєвих баків, і продовжується вона аж до новобудови за адресою: вул. Київська, 20 (дорога повз бойлерну).

Суть проблеми в тому, що ділянка дороги, яка веде до сміттєвих баків, - це просто гола земля, розбита сміттєзбиральними машинами та іншим транспортом, який тут проїжджає, покрита рясним шаром пилу. Як результат - влітку в баках усе гниє, тече і покривається пилом, що розноситься навколо маленькими пиловими бурями, а також приноситься додому на наших ногах. Під час дощів ця ділянка перетворюється на непрохідне озеро й болото бруду, так що винести сміття часом практично неможливо. 

Вузенька доріжка до будинку з бетонних плит не рятує, так як вона також розбита машинами й покрита непрохідним шаром бруду.

У зимовий час це також важкопрохідна смуга перешкод з безлічі замерзлих слизьких колій, залишених автомобілями. І як продовження цієї ділянки - підйом до будинку на вул. Київській, 20, у якому розташований магазин "МаркетОпт". Тут після спорудження будинку залишили просто грунтовий насип з величезними ямами від коліс автомобілів на самому підйомі, так що в темний час доби легко отримати травми й переломи, тому що дана ділянка абсолютно не освітлюється (сама не раз підвертала ногу з маленькою дитиною на руках. Відповідно взимку "дорога" перетворюється на розкатану слизьку гірку. Дуже прошу звернути увагу на цю проблему й вжити заходів, так як цією ділянкою дороги користується величезна кількість людей щодня, а стан її погіршується з кожним днем!» - пише у своєму зверненні до редакції жителька Олеся Кузьма.

Вона  ж і запитує у репортерів та читачів: як усім нам така картина? І заклик від неї – підтримати петицію, яку громадянка оприлюднила на сайті міськвиконкому.

Натомість «Програма плюс» направляє це звернення міському голові Віталію Малецькому і запитує, з яких це часів у Кременчуці потрібно збирати підписи, аби взялися за ремонт дороги, по якій не пройти й не проїхати.

Чому люди, які сплачують податки, аби було з чого виплачувати зарплату нашим чиновникам, мають принижуватися й просити про елементарні речі. Все ж таки дорога до сміттєвих баків - це набагато простіше, ніж  створення в центрі міста Потьомкінського  села?

Останнє – щодо фото нещасного мікрорайону. Воно зроблене взимку, але після вчорашнього дощу все абсолютно так само. І зрозуміло, що гадюшник на вулиці Київській - це далеко не раритет Кременчука, на відміну від скверу на вулиці Соборній.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись