Новини з 1996 року

Про кожен прибраний кущ в Кременчуці зніматимуть відео - чи витримає інтернет таке перевантаження?

Марина Баніт 07 березня 2017 11:37 720 0

У парку "Крюківському" із сумом прибирають листя, побоюючись настання вечора.

Відеоролик про боротьбу комунальників з торішнім листям уже побачив світ. Користувачі соцмереж можуть самі переконатися, як сумно листя прибирається, зайшовши на сторінку у ФБ "Парк Крюківський Кременчук".

Певно, то так на комунальників вплинув мер міста Малецький, який висловив сподівання, що всі служби Кременчука будуть більш відкритими та ближчими до народу. Для цього міський голова рекомендував кожній комунальній службі інформувати населення про новини та перебіг роботи через соціальні мережі.

Тож лише така версія може пояснити створення, оприлюднення такого витвору мистецтва. На ролику видно, як комунальники гребуть листя - більше нічого цікавого. Мабуть, щоб бути ближчим до народу, ввімкнули народну пісню. Хоча слова пісні наводять на роздуми, чи може це допомогти чимось знедоленим людям:
«Зелене листя, білі каштани,      

Зелене листя, білі каштани...      

Ой як то сумно, як вечір стане».

Чого так сумно, де ті каштани і взагалі хто на підприємстві там промоакціями займається – невідомо! Мабуть, через почуте від мера прийшлося «зліпити з того, що було, а потім це полюбити».

До речі, якщо комунальники дійсно візьмуться за маркетингову діяльність – цікаво буде. Так кожен двірник засипле інтернет відео з прибиранням кущів, дерев, доріг. Скільки ж то буде роликів – чи витримає Інтернет? А якщо прибиральниці міських туалетів будуть викладати відео про свою працю? Або працівники моргу? Звичайно, це лише фантазія... Але, виявляється, є ті, хто все розуміє буквально. За таких тенденцій, через непорозуміння питання, хто й що має постити в Інтернеті, комунальники назвітують про свою «творчу роботу», що й не раді будуть.

Тож прохання до голови міста – дати людям не тільки вказівку, але і якісь консультації спеціалістів, як варто звітувати і що вартує уваги, а що краще взагалі не показувати. Бо кожен по-своєму розуміє почуте.  

Теги: Комунальні служби Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1744 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1824 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1742 0