Новини з 1996 року

Про кохання, шлюб, гроші та кар'єру. У Кременчуці пройшов майстер-клас для жінок від Ольги Фреймут

Валерія Макряшина 11 березня 2019 12:30 937 0

Тендітна й водночас сильна телеведуча та письменниця Ольга Фреймут завітала до Кременчука. Однак цього разу не з черговою інспекцією чи перевіркою.

10 березня в Міському Палаці культури відома телеведуча провела феєричний майстер-клас для жінок, який мав досить символічну назву "Ревізія життя". На цьому заході кожна представниця прекрасної статі знайшла відповіді на найважливіші для себе питання, які стосуються передусім кохання, кар'єри, шлюбу, грошей тощо.

Настрій у більшості жінок був на висоті, бо перед самим початком майстер-класу в холі Палацу культури відбулася година так званого фуршету — неймовірно гарні моделі різного віку дефілювали в прекрасних нарядах, а бармени відомих кафетеріїв Кременчука частували гостей чудовою кавою і не менш смачними коктейлями. Прекрасний танець подарували дівчатка з танцювального колективу "Мандарин". Наостанок у холі відбувся конкурс, який організовували спонсори вечора. Після цього всіх гостей запросили в глядацьку залу. 

 

 

Чарівна Ольга Фреймут вийшла до кременчужан традиційно. На її обличчі не було помітно ні втоми, ні суму, ні печалі —  лише усмішка. "Яка щаслива жінка", - промовила до подруги одна з глядачок. І дійсно, Ольга Фреймут вигладала щасливою, бо була такою. Коханий чоловік, діти, улюблена робота. Чого ще можна побажати? Та це лише результат, результат наполегливої праці й великих зусиль.

Тож не дивно, що кременчужанки заполонили майже увесь зал, щоб дізнатися головні секрети успішної жінки, успішної Ольги Фреймут. Увесь майстер-клас був розбитий на окремі блоки. Перший стосувався мети життя. Ольга Фреймут зазначила, що кожна людина, тим більше жінка, повинна мати свою мету й жити власним розумом. Вона згадала, що її мама, яка вже понад 30 років працює вчителькою, хотіла, щоб Ольга була митником, втім вона вивчилася на журналіста й ніколи про це не пожалкувала.

Серед основних принципів Ольга Фреймут виділила такі:

1. Людина без мети - грішна.

2. Не дозволяйте оточенню нав'язувати Вам чужу роль.

3. Живіть негайно.

4. Життя складається з простих речей. Ми робимо буденні справи - стоїмо в черзі, годуємо дітей, розчісуємо волосся. Полюбіть ці прості миті. 

 

 

З особливою ніжністю розповідала Ольга Фреймут про родину, про свого чоловіка, який звик усе контролювати, та про дітей, яких вона часто балує. Про кохання Ольга Фреймут говорить, що ми любимо не так людину, як себе в стані кохання. Й перед тим, як постійно критикувати кохану людину, потрібно зізнатися собі, що Ви теж не ідеальні. 

Виділила головні тези телеведуча й про шлюб. На її думку, шлюб мало кому йде на користь, бо так людина втрачає себе. Шлюб, за її словами, - це безкінечний компроміс, часто із совістю. 

"Одруження забирає спонтанність, але дарує стабільність", - запевнила Ольга. 

 

 

Говорила Ольга Фреймут і про кар'єру та всілякі труднощі, через які їй довелося пройти до своєї мрії, про критику на свою адресу, про гроші, багатство, емоції. Останні краще перечекати, бо можна наробити чимало лиха. Тему депресії Ольга Фреймут вирішила не чіпати. Після завершення головної частини майстер-класу вона з радістю почала відповідати на питання кременчужанок. Питання були різноманітні. Наприклад, як зрозуміти, що тебе кохає чоловік, що робити без підтримки родичів та друзів тощо.

Особливо вразила Ольгу Фреймут глядачка похилого віку - Антоніна Максимівна, яка запитала, коли Ольга з'явиться в телевізорі, бо без неї немов життя зупинилося. Бабуся так сподобалася Ользі, що вона щиро її обійняла й подарувала свої книги. Наостанок Ольга Фреймут додала, що Антоніна Максимівна дуже нагадала їй рідну бабусю. Після завершення феєричного заходу всі пішли в хол, де відбулася автограф-сесія. 

Майстер-клас не міг, звісно, вмістити всього, по що кременчужанки прийшли з надією змінити життя за один день. Але насправді воно може змінитися за долі секунди. І це дійсно в руках кожної.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись