Новини з 1996 року

Про безоплатну правову допомогу у Кременчуці

Ирина Базалийская 16 липня 2015 17:08 621 0

Сьогодні у міськвиконкомі відбулося підписання Меморандуму про співпрацю з надання безоплатної правової допомоги мешканцям міста Кременчука між виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області.
У меморандумі йдеться про тісну співпрацю між Кременчуком та Регіональним центром. Основними завданнями партнерської співпраці є забезпечення розвитку системи надання первинної правової допомоги та створення рівних можливостей доступу осіб до правосуддя шляхом організації надання безоплатної вторинної правової допомоги(надається громадянам, чий сукупний дохід сім'ї нижчий за прожитковий мінімум, пільгових категорій, ті, що під вартою…)
Зокрема, сторони домовилися у процесі досягнення спільних цілей будувати свої взаємовідносини на засадах рівності, чесного партнерства та створення режиму максимального сприяння і забезпечення відкритості й прозорості у своїй діяльності. Також сторони зобов’язуються надавати підтримку діяльності Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

Ірина Базалійська

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись