Новини з 1996 року

Приватбанк обмежив одну з головних послуг для клієнтів

Ксенія Омельченко 01 вересня 2017 17:39 1062 0

"Сьогодні вночі (31.08.2017) Приватбанк призупиняє продаж інвалюти клієнтам у Приват24 й інших дистанційних каналах обслуговування”, – написав колишній перший заступник голови правління банку Олег Гороховський на своїй сторінці у Facebook.

Він також додає, що купівля валюти у клієнтів залишиться поки в такому вигляді, але протягом тижня будуть введені обмеження за часом проведення операцій (тільки в робочі дні, з 10.00 до 16.00).

У банку дану інформацію підтверджують.

У зв’язку з вимогою законодавства України здійснювати безготівкові валютно-обмінні операції виключно через Міжбанківський валютний ринок (МВР), регламент проведення таких операцій змінюється відповідно до правил МВР”, – заявили у прес-службі.
 


 

Продати валюту в дистанційних каналах банку можна в робочі дні, з 10:00 до 16:00, за поточним курсом на момент проведення операції. Купівля валюти можлива тільки у відділенні Приватбанку.

Також наголошується, що зараз Приватбанк розробляє новий функціонал сервісу онлайн-купівлі валюти, через що тимчасово приймання заявок на цей вид операцій припинено.

Придбати валюту з метою переказу за кордон Ви можете на сторінках “SWIFT-платежі” та “Перекази”, – повідомили у прес-службі.

Читайте також: Банкам дозволили продавати одній особі валюту на суму 150 тисяч гривень за добу

 

 

Теги: приватбанкЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 439 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 561 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1066 0