Новини з 1996 року

Привіт совок! Учасники групи «Типовий Кременчук» оцінили рішення мера Малецького про пільги учням

Олександр Курилов 12 липня 2016 10:37 589 0

Що означають пільги в проїзді для учнів віком до 12 років, прийняття яких замість скасування  батьківських благодійних внесків  ініціює мер Малецький, і що дасть таке рішення міського голови Кременчука для мешканців міста?

Це обговорення рішення міського голови Віталія  Малецького, який під час перерозподілу коштів обрав один з двох варіантів для мешканців Кременчука.

За першим, а мова йде про витрати  57-и мільйонів гривень – збільшення надходжень  до міського бюджету за перше півріччя 2016 року,  є пропозиція про скасування благодійних внесків в освіті.

Ці батьківські витрати мешканців Кременчука вже порахували й вони складають  7 мільйонів гривень на півроку, або 14 мільйонів гривень на рік.

Є другий варіант – зробити безкоштовним проїзд для дітей шкільного віку – віком до 12 років. Така ініціатива коштуватиме бюджету 622 тисячі гривень, які слід буде заплатити перевізникам – маршрутникам та КТУ.

Відомо, що мер Кременчука зупинився на другому варіанті, який є значно дешевшим для міської казни і з цього приводу в Інтернет-мережі, у тій же групі «Типовий Кременчук», уже є перші відгуки.

«Привіт, совок», -  так відгукується про мерське рішення користувач мережі Stanislav Lyaschenko

Натомість інші читачі говорять, що це рішення мера безпосередньо позначиться на кременчужанах і шкоди від нього буде більше.

«А потім чекаємо підвищення вартості проїзду, бо «потрібно компенсувати безкоштовний проїзд учнів, працюємо в збитках і так далі», - прогнозує подальші події кременчужанка  Лилия Самолюк.

«Усе зрозуміло. Замість того, щоб забезпечити батьків робочими місцями – дамо пільги дітям, а половину спрямованих коштів – розпиляємо. Нічого нового», -  відгукується про рішення міського голови  користувач Микола Шаповал.

Інше, про що кажуть мешканці, – рішення мера Кременчука є типовим прикладом того, як робити не потрібно. Не потрібно, бо замість того, аби будувати реальну економіку,   громадянам подають ідеї совка у вигляді пільг.

Про що слід сказати – у даному випадку є й прихильники рішення міського голови Кременчука Малецького.

«Це добре. Бо мінус 20 гривень дітям на проїзд у школу. Слава Богу, що більше коштів їм буде на обіди», - такої думки дотримується користувачка Інтернету Зарина Талыбова.

«Можу сказати тільки одне – в Радянському Союзі не було безкоштовних шкільних автобусів. Усі учні добиралися в школу тролейбусами та автобусами  з оплатою проїзду. А взагалі діти ходили в школу, яка ближче до дому», -  зазначає користувачка Ирина Кизило.

Підсумок дебатів – за мешканцем міста з ніком Роман Шухевич,  який прогнозує про наслідки прийнятого міським головою рішення.

«- По шкільному можна? - Мєст нєт...
На черговій сесії міськради мер вислухав аргументи перевізників щодо збільшення платні за проїзд. ...
Б'ю об заклад, що першими безкоштовними «дєтовозками» стануть маршрутки до 4-го ліцею та школи №5».

Фото – з групи «Типовий Кременчук»

 

 

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись