Новини з 1996 року

ПРИСТРАСТІ З ПЕРСОНАЛЬНОГО ГОЛОСУВАННЯ У МІСЬКРАДІ. «Опозиційний блок» підтримає, але згодом

Олександр Курилов 28 жовтня 2015 14:46 841 0

Нові депутати Кременчуцької міської ради від «Опозиційного блоку» підтримають пропозицію своїх колег від «Укропу», «Самопомочі» та Радикальної партії Ляшка щодо введення постійного персонального голосування на сесіях міської ради.

Однак підтримають це не на першій сесії, але згодом.

Відповідну інформацію оприлюднив представник кременчуцької опозиції й перша особа у нинішньому передвиборчому списку від «Опозиційного блоку»  – Микола Порицький.

«Ми готові підтримати цю пропозицію, але є процедура. Її потрібно пройти. Для початку слід придбати нову програму для комп’ютерного голосування. Коштує вона 10 тисяч гривень і якщо «Укроп» чи «Самопоміч» готові виділити ці кошти, то ми тільки «за». Зрозуміло, що коштів для цього ніхто не виділятиме, тож ці витрати потрібно затвердити на засіданні міського виконавчого комітету. Потрібно пройти процедуру», - так представник опозиції відгукнувся на ініціативу своїх колег зробити у Кременчуцькій міській раді всі голосування прозорими.

Втім, як на репортера, – голосувати за процедуру в цьому випадку необхідності немає.

Причина – щонайменше два сесійні засідання нові депутати Кременчуцької міської ради на своїх засіданнях взагалі кнопки не натискатимуть, однак голосуватимуть руками.  

Не натискатимуть, бо для початку всім депутатам Кременчуцької міськради за рахунок  податків мешканців потрібно зробити електронні картки для голосування й змінити комп’ютерну програму системи «Рада».

В останній немає таких назв як «Солідарність», «Опозиційний блок» чи «Укроп», а вони мають бути. До того ж саму програму голосування слід переписати для меншої кількості депутатів. Нині їх буде всього 42, а не 60, як раніше.

Останнє – про персональне голосування, яке вимагають запровадити у міській раді нові депутати міськради від проукраїнських партій.

Загалом така функція у системі "Рада", якою користуються у сесійній залі виконкому  обранці кременчужан, є й так. І ніякі кошти для її появи не потрібні.

А от  що потрібно – так це внесення змін у регламент роботи нової міської ради, які приймаються третиною голосів. І для такого загальної кількості рук у представників нових партій вистачить, аби раз і назавжди записати – всі голосування у Кременчуцькій міській раді за землю, гроші чи будь-що інше – тільки персональні і з прізвищами тих, хто голосує «за» чи «проти».

Далі  це вже справи репортерів - розповісти мешканцям, як і чому тисне на кнопки їхній обранець.  

   

 

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись