Новини з 1996 року

Прикра помилка патрульних. Поліцейські переплутали втому з наркотичним сп'янінням

Валерія Макряшина 16 травня 2018 15:03 1036 0

10 травня суддя Крюківського районного суду Хіневич В.І. розглянув матеріал щодо 37-річного кременчужанина, який, згідно з протоколом інспекторів патрульної поліції, в лютому цього року вчинив адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 130 КУпАП.

Згідно з документом, 21.02.2018 року, о 04.05, по вул. Миру, 31 чоловік керував автомобілем «Volkswagen Golf» з ознаками наркотичного сп'яніння (розширені зіниці очей, які не реагують на світло). Від проходження огляду на стан наркотичного сп'яніння у встановленому законом порядку водій відмовився у присутності двох свідків.

На судовому засіданні обвинувачений свою вину не визнав. Громадянин пояснив, що він не вживає наркотичних засобів, того ранку віз друга та його дружину на маршрутне таксі о 05:00. Їхав по вул. Миру й раптом їх зупинили працівники патрульної поліції. Після спілкування з ним правоохоронці сказали, що він має ознаки наркотичного сп'яніння та запропонували пройти медичне обстеження в наркологічному диспансері.

За словами чоловіка, йому світили ліхтарем в очі й казали, що вони червоні та не реагують на світло, але він відповів, що рано встав. Громадянин також повідомив, що не вживає наркотичних засобів та не може зараз пройти медичне обстеження, оскільки відвозить людей на маршрутне таксі.

Поліцейські склали на нього протокол, потім він передав кермо своєму другові, який і поїхав до ТЦ «Амстор». Там чоловік посадив друга та його дружину на маршрутку й поїхав на таксі в наркологічний диспансер для проходження огляду. Відповідно до висновку експертів, наркотичного сп'яніння в нього не виявлено.    

Свідки обвинуваченого підтвердили його слова. 

Таким чином, у зв'язку з недоведеністю вчинення дій, викладених у протоколі інспекторами поліції, суддя постановив провадження по справі про адміністративне правопорушення відносно кременчужанина у вчиненні ним правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП, закрити за відсутністю в його діях події та складу адміністративного правопорушення.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись