Новини з 1996 року

Причина аварії вертольота в Кременчуці – порушення правил. 300 метрів висоти над містом не витримано

Олександр Курилов 26 січня 2018 11:56 1415 0

Найбільш імовірна причина вчорашньої аварії вертольота, який упав на городі приватного будинку, що на вулиці Козацькій,  перед цим зачепивши лінію електропередач, – порушення правил.

Що саме було порушено пілотами компанії «Українські вертольоти», комісія встановить, але взагалі є спеціальні правила для літальних апаратів.

І такі – в Наказі Державіаадміністрації від 13.06.08 за  №  416 «Тимчасові правила виконання польотів авіації загального призначення».

У цих правилах регламентовано все.  І в цьому документі є пункт 40 – політ за маршрутом.

І є також підпункти 40.2, 40.2.1.

І написано в них таке: 40.2. За винятком тих випадків, коли це потрібно при зльоті або посадці, або за винятком тих випадків, коли на це видається дозвіл Укравіатрансом, польоти за ПВП (правила візуальних польотів) не виконуються:

40.2.1 над густонаселеними районами великих міст, містами або селищами, або над скупченнями людей поза приміщеннями на висоті менше 300 м над найвищою перешкодою у радіусі 600 м від повітряного судна.

Й у вчорашньому випадку саме цього – висоти не меншої ніж 300 метрів над найвищою перешкодою (а район цей – не лише одноповерхових будинків, але й 9-поверхових теж) дотримано не було.

Чому так сталося, що правила порушено, комісія Державіаадміністрації на це питання відповість після вивчення всіх обставин учорашньої трагедії в Кременчуці.

"Програма плюс" висловлює співчуття рідним загиблих пілотів.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2556 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3023 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3460 0