Новини з 1996 року

Приїхали. «Народний головлікар» терористичної ЛНР – Клімов очолить Кременчуцький пологовий будинок

Олександр Курилов 18 липня 2017 20:32 36808 0

Кременчуцька спільнота в стані особливого жаху й причина для такого є. Мова про наші керівні кадри, які, здається, з'їхали з глузду, та майбутнє рішення міського голови Віталія Малецького щодо призначення на посаду головного лікаря Кременчуцького пологового будинку Володимира Клімова.

Про це «Програмі плюс» повідомили в міськвиконкомі.

Але це не просто Володимир Клімов, звичайний лікар. Це – серйозний чоловік, має особливе звання – «народний лікар Луганської народної республіки», тобто Лугандону, який нині стає чи то Новоросією, чи то Малоросією.

Але все це – як віджим квартир у своїх співробітників і влаштування на роботу в Росію, звідки його, головлікаря з Лугандону, погнали мітлою – вже позаду.

А попереду у Володимира Клімова блискучий період у житті. Його кандидатуру міський голова Віталій Малецький виносить на посаду головного лікаря міського пологового будинку.

Репорер «Програми плюс» знав про це рішення мера, від якого голова йшла обертом, але нині ми всі, репортери, маємо підтвердження.

І головний зміст його – у Кременчуці пологовим будинком відтепер керуватиме представник Лугандону, а завтра до нас приїдуть терористи всіх мастей включно з Гіркіним керувати всіма іншими галузями кременчуцького життя. Тож готуємося до сепаратизму.

Про що слід додати – відомо, що міський голова Кременчука Віталій Малецький таке рішення прийняв на прохання лише одного представника медичної спільноти міста, прізвище якого відоме.

У свою чергу редакція закликає Віталія Малецького зупинитися і заявляє, що у Кременчуці, де слава Богу ще не було війни – ніякі гіркіни, плотницькі, захарченки та інші наркомани-мотороли й терористи – не потрібні.  

А на завершення - варто набрати прізвище Клімов, поставити поруч слово Луганськ і перше, що видасть пошуковик, - ось таке.

В Луганске отжимают квартиры

«Народным» главврачом Луганской областной клинической больницы стал Владимир Климов, ранее руководивший Луганским областным перинатальным центром. Новоиспеченный «главврач» уже анонсировал, что будет лично контролировать «отжимание» квартир медработников областной больницы.

«Те медработники, которые проработали 20-30 лет в больнице, лишаются этого жилья. Мне все равно, что они приватизированы, они приватизировались в Украине, а у нас новая власть», — заявил Владимир Анатольевич Климов.
На данный момент неизвестно, где находится действующий главный врач больницы Федор Соляник и почему боевики ЛНР «сняли» его с должности. Об этом сообщают местные жители, передают «Конфликты и законы».

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1146 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2145 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2763 0