Новини з 1996 року

Президент запропонував безкоштовне розмитнення авто в Україні, але не всім

Валерія Макряшина 24 листопад 2017 12:17 2130 0

Петро Порошенко пропонує ввести пільги на ввіз авто для дипломатичних працівників.

Президент Петро Порошенко вніс у Верховну раду проект закону про внесення змін у ст. 374 Митного кодексу України. Ним пропонується повністю скасувати плату за розмитнення автомобілів.

Нова пільга буде дійсною для працівників дипломатичної служби, що перебували в тривалих (понад 2 роки) закордонних відрядженнях, а тепер повертаються в Україну.

Митні платежі на автомобіль будуть скасовані при виконанні низки умов. Зокрема, дипломат повинен бути власником транспортного засобу й купити авто не пізніше, ніж за півтора року до завершення відрядження.

Вартість машини не повинна перевищувати 30% від суми компенсаційних виплат в іноземній валюті, які виплачуються українським дипломатам у закордонних відрядженнях.

Крім того, в законопроекті вказано, що впродовж року після приїзду особи в Україну заборонено відчуження транспортного засобу. У пояснювальній записці до проекту закону зазначено, що в середньому дипломати будуть вивозити 258 автомобілів на рік.

Оскільки реєстраційний збір і податок у Пенсійний фонд залишаються, то державний бюджет щорічно буде поповнюватися на 9,7 млн. гривень.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2572 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2581 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3811 0