Новини з 1996 року

Президент України привітав кременчужанина Івана Балацького з річницею Революції Гідності

Марина Баніт 22 листопад 2017 15:15 691 0

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо посилення соціального захисту учасників антитерористичної операції, учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих таких осіб.

У 4-ту річницю Революції Гідності Президент привітав її учасників із Днем Гідності і Свободи.  Серед тих, кого вітав Президент, був і кременчужанин Іван Балацький (на фото - шостий зліва), який був на Майдані і відстоював інтереси України. Після активної участі в подіях на Майдані пан Балацький став учасником АТО і наразі займається волонтерською діяльністю, допомагаючи бійцям.

«Я хочу подякувати кожному з вас у цій кімнаті, і у вашій особі усім, хто, ризикуючи життям і здоров’ям, забезпечив перемогу ідей, які були підняті під час Революції Гідності»,- підкреслив Петро Порошенко.

Президент також наголосив, що нарешті розпочався процес створення Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності. Він зауважив, що вже прийнято рішення про виділення земельної ділянки для зведення Меморіалу, та нагадав про виділення зі свого Благодійного фонду 3 млн. грн. для започаткування конкурсу на кращий архітектурний проект.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1347 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2339 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2962 0