Новини з 1996 року

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ПЕТРО ПОРОШЕНКО В ПОЛТАВУ ПРИЇДЕ, ДО КРЕМЕНЧУКА НЕ ДОЇДЕ. ЧОМУ ?

Олександр Курилов 20 жовтня 2015 10:58 1400 0

Президент України Перо Порошенко, який 23 жовтня відвідає Полтавську область, не доїде до Кременчука, але свої офіційні заходи проводитиме в Полтаві. Можливо, замість Кременчука  також поїде у сусідній  Комсомольськ.

Про це повідомляють джерела редакції в обласній адміністрації.

Зокрема, один із запланованих заходів – зустріч Петра Порошенка зі студентами вже точно у Кременчуці проводитися не буде, натомість Президент України зустрінеться з полтавськими студентами.

Ще один захід – перебування Президента України на Кременчуцькому автозаводі, поки що у планах є, але, як пишуть наші колеги, – швидше за все, таку зустріч з працівниками ПАТ «АвтоКрАЗ» відмінять взагалі.

Причина таких змін досить проста. У Кременчуці триває передвиборчий цирк, а сама передвиборча кампанія навколо обрання міського голови, з допомогою технічних кандидатів від нашого міськвиконкому, набула такого бруду, що бажаючих бути забрудненим у нашу багнюку – просто немає.

Президент України, який мав приїхати на наш  автозавод, швидше за все, спочатку мав би зустрітися з платними пікетувальниками – представниками міськвиконкомівської технічної партії, яка «чистить» передвиборче поле для «батьків» нашого міста – першого віце-мера Віктора Калашника та віце-мера Віталія Малецького.  

Однак для чого це секретаріату Президента України Петра Порошенка, у якому формують план перебування керівника держави?

Швидше за все, саме це є і причиною «кременчуцького відстою», коли через дії наших чиновників уже ніхто не бажає їхати у Кременчук і Президент нашої країни теж. Єдине питання у цій справі – у нашому місті дуже багато проблем, у вирішенні яких допомога держави не була б зайвою. І ПАТ "АвтоКрАЗ", візит на який не відбудеться як і виробництво автомобілів - одна саме з таких.

Теги: Місцеві вибори 2015 Візит Президента України Петра Порошенко на Полтавщину

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись