Новини з 1996 року

Президент Порошенко "урівняв" жінок з чоловіками в армії

Валерія Макряшина 12 жовтня 2018 17:30 790 0

Документ забезпечить рівні можливості для чоловіків і жінок у проходженні військової служби.

У п'ятницю, 12 жовтня, Президент Петро Порошенко підписав закон, який забезпечуватиме рівні права й можливості жінок та чоловіків під час проходження військової служби.

За повідомленням прес-служби Президента, реалізація закону, який 6 вересня ухвалила Верховна Рада, сприятиме підвищенню рівня правового захисту військовослужбовців-жінок, а також збільшенню їхньої кількості на військовій службі, зокрема, на вищих військових посадах. Документом надаються рівні можливості особам обох статей щодо укладення контракту на проходження військової служби та визначається, що жінки можуть укладати контракт на проходження військової служби до досягнення граничного віку перебування на ній.

Нагадаємо, що 6 вересня Верховна Рада проголосувала за те, щоб зрівняти у правах в армії жінок і чоловіків. Відповідний законопроект, який стосується Збройних сил України та інших військових формувань, у другому читанні та в цілому підтримали 247 народних депутатів.

Документом скасовуються необґрунтовані обмеження щодо служби жінок у військовому запасі та проходження військових зборів чоловіками та жінками.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 513 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 644 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1137 0