Новини з 1996 року

Президент Порошенко привітав українців з Різдвом Христовим

Марина Баніт 07 січня 2017 09:39 415 0

Президент України Петро Порошенко разом з дружиною Мариною та дітьми Євгенією, Олександрою та Михайлом привітали українців із Різдвом Христовим.

 

 

Донька голови Держави Олександра виконала на фортепіано композицію «Щедрик» Миколи Леонтовича.

Президент прокоментував, що вперше цей музичний твір пролунав сто років тому, а згодом українська мелодія стала надбанням усього людства – за назвою Carol of the Bells.

«Слухаємо її, і неначе бачимо ластівочку, яка несе кожному з нас щастя й добробут, а державі нашій – мир і процвітання», – сказав Порошенко.

Далі до привітання долучилася Марина Порошенко, яка закликала бути чуйними та уважними, ділитися теплом своїх сердець, простягати руку допомоги, бути гарним прикладом для своїх дітей, любити ближнього, Україну та її народ.

 «Бажаємо всім здоров’я, міцності духу, реалізації мрій і сповнення намірів, а головне – Божого благословення. Смачної куті та веселих свят, бо аж “три празники в гості”. Христос народився!» – побажав Порошенко.

На сторінці Петра Порошенка у соцмережі Фейсбук ще додано привітання:

«Щиро вітаю всіх українців із великим церковним та глибоко родинним святом – Різдвом Христовим!

За святковим столом пропоную найперше помолитися за воїнів, які в ці дні захищають нас від ворога-антихриста. І хай новонароджений Спаситель Ісус Христос дасть їм сил берегти їхнє земне життя. І всю нашу країну бережи, Господи, від усякого зла.

Христос народився!

Славімо Його!»

 

 

Теги: Життя Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись