Новини з 1996 року

Прес-службі виконкому куплять фотооб'єктив та інше приладдя за 80 тис. гривень. Для піару мера?

Андрій Михайленко 09 лютого 2016 14:26 1364 0

Про наміри міської влади придбати для прес-служби надкоштовний фотооб'єктив та інше приладдя до фотоапарата розповіла "Програмі Плюс" головна "укропівка" Кременчука Оксана Піддубна.

Вона розповіла, що придбання фотооб'єктива профінансують зі спеціального фонду по видатках розвитку, які на цей рік заплановані в розмірі 2,155 млн. гривень. На підтвердження своїх слів Піддубна надала фрагмент відповіді з міськвиконкому.

Читайте також: Меру Кременчука тільки особистого фотографа не вистачало: відповідне революційне розпорядження видано

Кореспондент вивчив пропозиції, які існують на українському ринку та схильний вважати, що у виконкомі планують придбати фотооб'єктив CANON EF 70-200mm F/2.8L IS II USM, який на сайті одного з інтернет-магазинів пропонується за ціною майже 70 тис. гривень.

Слід вказати, що даний фотооб'єктив є професійним та дозволяє отримувати максимально якісні зображення на довгих відстанях. 

 

 

Виходили з того, що приладдя фотоапарата можна віднести: зовнішній мікрофон (орієнтовно 2500 грн.), фотоспалах, картка пам'яті (орієнтовно 500 грн.), додаткова батарейна рукоятка (орієнтовно 1500 грн.) та сумка (орієнтовно 1000 грн.). Усе це коштує разом у районі 5000 гривень.

Слід вказати, що даний фотооб'єктив є професійним та дозволяє отримувати максимально якісні зображення на довгій відстані. 

Повідомимо, що нині у виконкомі користуються напівпрофесійним дзеркальним фотоапаратом CANON 60D.

Останній для професійної зйомки має дисплей  - "погон", на який виводяться усі необхідні параметри. Окрім того, даний апарат оснащено стандартним об'єктивом, котрий дозволяє працювати на фокусних відстанях 18-135 міліметрів, що є гарним параметром.

 

 

Дані наміри щодо закупівлі коштовної техніки викликають подив, оскільки у користуванні фотографа комунальної газети "Вісник Кременчука" Дмитра Бабця вже давно перебуває надкоштовний професійний репортажний фотоапарат CANON 7D Mark 2 з набором необхідної оптики.

 

 

Що за апарат уже зараз є в руках у комунального фотографа, пропонуємо Вашій увазі відеоогляд. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка КременчукаБюджет Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1331 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2323 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2944 0