Новини з 1996 року

Прем`єр закликав населення "оплачувати газ за чинним тарифом"

Альбіна Козлова 22 грудня 2018 14:10 666 0

Кабінет Міністрів України запускає перевірку всіх обласних постачальників газу спільно з Нацкомісією з регулювання ринку комунальних послуг і Антимонопольним комітетом України на предмет нарахування населенню додаткових боргів за попередні періоди. Про це повідомив у ході засідання парламенту прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

«Я звернувся до НКРЕКУ з проханням провести перевірки всіх облгазів на дотримання законодавства. З монополістами слід діяти жорстко, щоб вони не виходили за рамки закону», - заявив глава уряду.

Гройсман закликав українських громадян «оплачувати газ за чинним тарифом» - по 8,5 гривень за кубометр, а не дорожче, «незважаючи на цифри в платіжках».

Раніше в «Нафтогазі» розповіли, що після підвищення тарифів на газ українцям почали надсилати платіжки з підвищеними витратами й «віртуальними боргами». У держпідприємстві це пов'язують зі спробою зірвати енергетичну реформу й запуск ринку газу з боку газзбуту.

12 грудня Кабінет Міністрів України прийняв до розгляду й ухвалив рішення перевірити всі облгази в країні. Причиною перевірок в уряді називають «нарахування облгазами додаткових платежів» за спожитий газ населенню.

13 грудня Верховний Суд визнав незаконними норми споживання газу, затверджені в уряді у 2016 році, й таким чином легалізував донарахування заборгованості в платіжки за газ населенню.

Читайте також: Фейкові платіжки за газ: Гройсман пообіцяв перевірити облгази та "вжарити їх по перше число"

Пани б'ються..."Нафтогаз" конфліктує з облгазами, а населення - платить

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2428 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2457 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3694 0