Новини з 1996 року

Прем'єр-міністр: "Реформа освіти має позитивно позначитися на розвитку економіки"

Альбіна Козлова 25 грудня 2018 11:30 192 0

Започаткована Урядом реформа середньої освіти, а також введення принципів дуальної освіти в сегменті професійного навчання надасть додаткових переваг у вирішенні проблеми трудової міграції, з якою стикається не тільки Україна, а й країни Європи. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Світ глобальний, мобільний. І ми маємо розуміти, що ми маємо вигравати конкуренцію за трудові ресурси", – сказав Глава Уряду. 

"Саме тому ми починаємо з основи – підготовки кадрів, а отже, реформування системи освіти. Започаткували «Нову українську школу», яка закладає нові стандарти і компетенції для школярів. І зараз ми працюємо над впровадженням системи дуальної освіти в професійно-технічному напрямку. До підготовки кадрів будемо залучати реальний сектор – аби промисловці ділилися технологіями і навчання було ефективним. Думаю, що з 2021 року перейдемо до повноцінної дуальної освіти, що позитивно буде позначатися на розвитку економіки", - наголосив Гройсман.

Одночасно, за словами Володимира Гройсмана, потрібно надавати й матеріальні стимули – достойну оплату праці.

"За це треба боротися. І тут важливі всі складові - технологічне переозброєння виробництва, зменшення ресурсної складової в собівартості продукції тощо", – додав Прем’єр-міністр.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 200 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 374 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 611 0