Новини з 1996 року

Прем'єр-міністр Гончарук у Полтавській ОДА: ми — провідний регіон у плані видобутку газу та корупції

Артем Кузьменко 13 лютого 2020 17:30 611 0

А ще в рамках "Великого будівництва" Полтавська область, можливо, з космосу буде нагадувати павутину — все буде в автомобільних дорогах.

Сьогодні, 13 лютого, Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук прибув із робочою поїздкою на Полтавщину. Спочатку відвідав свердловину №217 Опішнянського родовища. Олексія Гончарука в цей час “охороняли” голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, голова обласної ради Олександр Біленький, секретар Полтавської міськради Олександр Шамота, начальник обласного Управління СБУ Євген Борзілов і прокурор області Ярослав Голинський.

 

 

Потім вони всі разом приїхали до Полтавської ОДА, де Прем’єр-міністр презентував доповнений Інвестиційний атлас надрокористувача України.

Олексій Гончарук почав хвалити та “хвалити” Полтавську область: “Полтавщина в плані надрокористувань — провідний регіон. Але, на жаль, це одна з найкорупційніших систем в Україні. Проблеми галузі існували і на центральному рівні, і на місцевому. І ви тут не з чуток знаєте, що таке схема доступу до надр”.

Він оголосив своє завдання №1: “Тотально знищити корупцію в державних структурах та в органах місцевого самоврядування Полтавщини”.

“Одним із дієвих засобів боротьби з корупцією та рівного доступу до ділянок якраз і є Інвестиційний атлас надрокористувача України. Це — сервіс із переліком ділянок надр, які інвестори можуть купити й розробляти”.

Тоді своє слово вставив голова Державної служби геології і надр України Роман Опімах: “Зараз в Атласі — понад 100 об’єктів для інвестування. Потенційний покупець може обрати об’єкт серед запропонованих й ініціювати аукціон. Водночас, якщо бажаної ділянки в переліку немає, її можна номінувати на електронні торги. У лютому стартують аукціони по 12 номінованих ділянках, які будуть проводитися за графіком. Графік, правила, а також зразки заяв щодо ініціювання та номінування розміщено на сайті Держгеонадр”.

Зараз на території Полтавщини Атлас пропонує дві ділянки для видобутку нафти й газу: Оболонську площею 496 кв. км (Семенівський район) та Писарівську-2 221 кв. км (Великобагачанський та Решетилівський райони).

Трохи про дороги. Один із важливих об’єктів “Великого будівництва” — це дорога від Решетилівки до Дніпра. Сказали, що це об’єкт державного масштабу.

Голова ОДА Олег Синєгубов додав, що завдання на 2020 рік — зшити дорогами Полтавщину.

Уже завтра, 14 лютого, Олексій Гончарук поведе селекторну нараду з головами всіх облдержадміністрацій, щоб попередити практику нелегального видобутку з надр.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1632 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1967 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2345 0