Новини з 1996 року

Представники "Національної дружини" просять мера зафарбувати рекламу наркотиків у Telegram

Валерія Макряшина 06 квітня 2018 13:38 705 0

Сьогоднішня планова апаратна нарада розпочалася зі звернення Національної дружини Кременчука.

Як повідомив представник організації Ярослав, звернення стосується написів на стінах, а саме адреси каналу розповсюдження наркотиків у мережі Телеграм.

Варто додати, що подібні канали дуже часто використовують для безконтактного продажу наркотичних речовин. 

За словами Ярослава, силами Національної дружини написи були замальовані. Однак потім активістам почали скаржитися мешканці міста з приводу того, що, замальовуючи ці адреси наркорозповсюджувачів, вони псують фасади будинків.

Оскільки активісти не в змозі своїми силами перефарбувати стіни, вони підготували звернення до міського голови, де вказали всі адреси таких будинків, аби мер дав доручення комунальникам зайнятися цим питанням, тобто пофарбувати у відповідний колір стіни, які були розмальовані. 

Мер звернувся до предствників виконавчої вади Кременчука, до присутніх у залі громадян з проханням у разі виявлення написів з адресами каналів наркодилерів повідомляти про це до служби допомоги мера Кременчука у мережі Facebook або ж за номером 1563. Там, як він зазначив, за три-чотири години комунальні служби відреагують і написи будуть стерті.

Однак, за словами активіста, написи, які були замальовані Національною дружиною, пробули на фасадах будинків досить довгий час. Ніхто з комунальників їх тоді не бачив, не помічав і вчасно на них не реагував.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 575 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 974 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1428 0