Новини з 1996 року

Представник кременчуцької освіти Лобода до батьків: не пишіть у Фейсбук, приймайте рішення самі

Олександр Курилов 19 квітня 2017 09:51 1084 0

Заступник начальника міського управління  освіти Валерій Лобода закликає батьків учнів бути більш самостійними, приймати потрібні рішення самотужки та позбавлятися «совка».

Відповідну рекомендацію представник міської освіти оприлюднив «Програмі плюс» у відповідь щодо температурного режиму в навчальних закладах Кременчука  сьогодні.

«Освітяни - не садисти й вони нормальні люди. Звісно,  батькам можна писати у соціальних мережах, що в закладах освіти холодно. Але можна самим прийняти рішення, залишити дитину вдома й не пустити її до школи. Натомість у Кременчуці починають повідомляти цілі історії у Фейсбуку, замість того, щоб прийняти рішення самим. Якось уже потрібно позбавлятися від совка людям, коли за них вирішували все. Вирішувати в таких випадках потрібно не керівникам міського управління освіти, а батькам. При цьому варто пам’ятати, що вчителі у нас нормальні й вони завжди підуть назустріч дорослим та дітям у таких ситуаціях», - зазначив Валерій Лобода.

Інше від нього – це повідомлення про температуру в дитячих садках. Педагоги зробили все, що могли зробити, але дитину краще ці три дні потримати вдома з бабусею.   

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 406 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 577 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 635 0