Новини з 1996 року

Правозахисник Дашко закликає кременчужан на мітинг. З поліцією та судами у нас – великі проблеми

Олександр Курилов 02 січня 2018 15:10 1096 0

Громадський активіст і правозахисник, голова громадської організації «Право на захист», Ніна Дашко, закликає мешканців міста зібратися, аби висловити свою оцінку роботі правоохоронних органів і зрозуміло – роботі наших судів.

Відповідне оголошення правозахисник оприлюднила у Фейсбуку й мова тут про останній приклад роботи нашої правоохоронної системи.

"Приклад" -  про правозахисника Ірину Ноздровську, яка шукала правди й вимагала покарання мажора за кермом, який убив її сестру.

Однак замість покарання невідомі вбили саму правозахисницю, тіло якої знайшли в річці й з того, що є сьогодні, – знайшли її мертвою й повністю роздягненою.  

«Новий рік почався з жахливих новин:
Правозахисника Ірину Ноздровську, якій постійно погрожували, знайшли ВБИТОЮ. Ірину ВБИЛА система за правозахисну діяльність, за справедливі вимоги законного покарання наркомана - мажора за кермом, який убив її сестру!!!
Виникає багато питань, одне з яких: ЧОМУ правоохоронні органи НЕ забезпечили Ірині ГАРАНТОВАНІ Законом заходи безпеки», - зазначає у своєму зверненні Ніна Дашко.
Інше від неї – це  заклик до дій.
«Закликаю Вас усіх ВІДКИНУТИ ПОЛІТИЧНІ амбіції, вийти без партійних прапорів на МИРНІ мітинги протесту проти злочинної та антинародної системи, шокуючої бездіяльності судової влади та правоохоронних органів у цілому, з гаслами: «ЗНАЙТИ РЕАЛЬНИХ убивць, а не "вішати" вбивство.

Влада, правоохоронні органи, суди злочинно бездіють в інтересах мажорів, не працюють в інтересах держави, Нації та простих громадян.

Ні - вбивствам мирних людей, які протистоять системі», -  такі слова правозахисника до представників місцевих  політичних партій.

Ще від організатора мітингу: пропозиція ЗМІ - дати оголошення про цю акцію. Така потрібна потерпілим по кримінальних справах, які роками НЕ розслідуються.  А самі резолюції мітингів направити Президенту, Кабінету Міністрів.

"Закликаю не боятися злочинної системи!" – заключне слово організатора акції протесту.

Слід додати, що ми надзвичайно важким тягарем несемо на собі три речі: правоохоронну систему, яку реформували, реформували і з якою по суті нічого зробити не вдалося.

У цьому ж переліку – наші суди й тут же – наша незрозуміло куди і як реформована прокуратура.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 108 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 426 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1536 0