Новини з 1996 року

Правоохоронці взялися за депутата Полтавської облради, який погрожував убити підприємців

Артем Кузьменко 30 січня 2020 09:55 410 0

Йому висунули підозру за хабарництво з погрозою вбивства.

Нещодавно депутату Полтавської облради Олександру Сірику повідомили про підозру у вимаганні великої суми грошей. Йому інкримінують порушення ч. 2 ст. 189 КК України (вимагання передачі чужого майна з погрозою вбивства потерпілого за попередньою змовою групою осіб).

Версія слідства така: Сірик як член постійної комісії Полтавської облради з питань екології та раціонального природокористування вимагав у директора одного з підприємств Лубнів понад 60 тис грн, що становить 10% від коштів, які виділила сама облрада цьому підприємцю як фінансування цільової програми по озелененню скверу. Тобто, депутат вимагав “відкат” за виділення коштів з обласного бюджету.

Оскільки депутату інкримінували шантаж за попередньою змовою групи осіб, зрозуміло, що він працював не один. До схеми “відкатів” він залучив свого знайомого, якого правоохоронці й затримали на отриманні частини хабара — 9 тис 200 грн.

Відомо, що це лише один з випадків шантажу, в якому підозрюють Сірика. За попередньою інформацією, депутат разом із помічниками погрожував вивезти в ліс та вбити підприємців, які відмовлялися платити відкат.

Зараз триває досудове розслідування.

 

Читайте також : Депутат Полтавської облради погрожував убити підприємців, якщо ті не заплатять “відкат”

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 461 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1783 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 2879 0