Новини з 1996 року

Правоохоронці сьогодні почнуть перевірку законності агітації кандидатів у мери Кременчука

Олександр Курилов 03 листопад 2015 12:13 649 0

Кременчуцькі правоохоронці із сьогоднішнього дня розпочнуть перевірку використання коштів кандидатами на посаду міського голови  Кременчука. Також перевірятимуться порушення, пов’язані з незаконною передвиборчою рекламою, яку не було знято з великих біг-бордів напередодні першого туру виборів мера міста – 25 жовтня.

Відповідну інформацію  оприлюднив начальник міського відділу внутрішніх справ Денис Захарченко. За його словами, йдеться про перевірку достовірності інформації самих кандидатів на посаду мера Кременчука,  в якій вони повідомили в окружну виборчу комісію про витрати грошей на власну агітацію.

За тим, що відомо, – найбільший скандал у цій справі – стосовно великих біг-бордів партії «Поруч», які не було знято у день виборів, що є порушенням закону.

Ще одна справа з цієї теми – кошти, які були витрачені на саме виготовлення великих біг-бордів, які, у відповідності до Закону, мав оплачувати кандидат у мери  Малецький зі свого передвиборчого фонду.

Також перевірять кандидата від партії «Патріот» Савченка, який своїми газетами зі стотисячними тиражами потопив окремих своїх суперників у величезному океані багнюки.

Про що варто додати – у будь-якому випадку відповідальність за порушення не означатиме дострокове припинення виборів чи зняття того ж заступника міського голови Малецького з другого туру виборів мера Кременчука.

Єдине, що в цьому випадку може загрожувати, – це кримінальна відповідальність, яка за будь-яких порушень під час виборів ще нікому не випала і, як на автора, - не випаде.  

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись