Новини з 1996 року

Правоохоронці накрили міжнародну схему легалізації коштів з центром у Полтаві

Марина Баніт 19 червня 2017 08:52 755 0

Про це повідомили у прес-службі ГУНП Києва.

Правоохоронці пояснюють принцип дії схеми: клієнти в РФ, через полтавських кур’єрів-«заробітчан», конвертували «чорну» готівку в електронну криптовалюту та в зворотному напрямку — криптовалюту вже в «білу» готівку. Таким чином, готівка легалізовувалась, адже тепер її походження пояснювалось операціями з криптовалютою.

Але співробітники ГУНП спільно з фіскальною службою викрили міжнародну схему, яка легалізувала кошти за допомогою електронної криптовалюти bitcoin. Група мала офіси в трьох містах: у Києві, Полтаві та в Москві.

Сам обмінник жив за рахунок відсотків. Фігуранти справи вкладали прибуток у купівлю нерухомісті в новобудовах Полтави та Києва, а також в автомобілі преміум-класу.

Зауважимо, що головний офіс знаходився в Полтаві. Тут організатори вербували матеріально незабезпечених людей та переправляли їх до Москви, де дистанційно надавали вказівки, що їм робити далі.

У ході слідства правоохоронці провели 20 обшуків (з них 3 у Києві), у ході яких вилучили комп’ютери, близько 15 млн.грн, а також пістолет «Stalker». Слідчі дії тривають.

Теги: Кримінальні злочини

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2897 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3370 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3817 0