Новини з 1996 року

Правоохоронці Кременчука закривають кіоски з продажу контрабандних цигарок та безакцизної горілки?

Олександр Курилов 13 березня 2016 11:18 1275 0

У Кременчуці - небачене раніше явище! Правоохоронці закривають (перевіряють)  торгові кіоски, в яких продаються контрабандні цигарки та пляшки з  підпільною «Олександрійською» горілкою, яку продають без акцизних марок.

Такі торгові точки у нашому місті розташовані в усіх мікрорайонах.

За тим, що розповідають користувачі групи «Кременчук типовий», у соціальній мережі «ВКонтакте», поліцейські припинили роботу таких «закладів торгівлі» на Молодіжному.

Про що слід додати – кіоски з продажу контрабанди й безакцизної горілки діють у нашому місті не один рік і не два. До цього часу в них продавали цигарки, ввезені контрабандою як не з Канади, так з Південно-Африканської республіки.

Офіційно вважається, що ці торгові точки належать як правоохоронцям, так і представникам влади, але не кременчуцького рівня. Останні, ймовірно, лише в "долі", меншій за 50 відсотків.

Як мінімум, тут мова про обласних начальників різних силових відомств.

Чому нині поліцейські взялися за цю справу – в обласному управлінні поліції, керівники якого у нас благополучно виживають за будь-якої влади, на це запитання не відповідають.

Версія з цього приводу від користувачів групи «Типовий Кременчук» - йде перерозподіл ринку контрабанди й така картина вже була, коли правоохоронці боролися з ігровими автоматами. Нині ж принаймні в цьому змін немає ніяких. Так що досить скоро все повернеться на «круги своя».

Фото – з групи «Кременчук типовий» – правоохоронці перевіряють торгову точку з продажу безакцизних цигарок на Центральному ринку.  

 

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1679 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 2737 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 1662 0