Новини з 1996 року

Право на вторинну правову допомогу буде обмежено до 6 разів на рік

Марина Баніт 31 липня 2018 15:40 435 0

Автозаводський суд міста Кременчука нагадує про зміни в законодавстві, які вступлять у силу в серпні.  Існують обмеження щодо призначення безоплатної вторинної правової допомоги до 6 разів на рік для окремих суб’єктів.

     Так, стаття 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» доповнена частиною третьою, відповідно до якої окремі суб’єкти мають право на отримання такої допомоги не більше 6 разів протягом бюджетного року та не більше ніж за шістьома дорученнями/наказами, виданими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги, одночасно.

     Крім того, в окремих категоріях справ інтереси клієнтів у суді можуть представляти працівники Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, зокрема:

у спорах, що виникають з трудових відносин,

у спорах щодо захисту соціальних прав,

щодо виборів та референдумів,

у малозначних спорах,

а також стосовно представництва малолітніх чи неповнолітніх осіб та осіб, які визнані судом недієздатними чи дієздатність яких обмежена.

     Повноваження працівника Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги як представника суб’єкта права на безоплатну вторинну правову допомогу підтверджуються наказом Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та довіреністю відповідно до вимог процесуального законодавства

     У новій редакції викладено статті Закону, що стосуються підстав і порядку припинення надання безоплатної вторинної правової допомоги та підстав і порядку заміни адвокатів або працівників центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.    

  Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання» від 03.07.2018 № 2475-VIII внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

     Зміни набудуть чинності 28.08.2018.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 259 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 620 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1360 0