Новини з 1996 року

Працівники Міського саду вже не дзюритимуть під дерева. «Лукас» встановить у парку вбиральню

Олександр Курилов 08 листопад 2019 12:49 539 0

У культурному житті нашого міста – великі зміни. За ними, Кременчук ще не наблизиться до Європи, але стане хоч у чомусь на неї схожий. Мова про одну з кременчуцьких культурних проблем – відсутність туалетів, яку наші громадяни вирішують як не в кущах, то в ліфтах, на зупинках та в під’їздах.

Зрозуміло, що ця цивілізація ще не дійшла до наших вулиць й оминула центральний парк нашого міста «Придніпровський».

Однак у парку «Міський сад» усе-таки людський прогрес буде.

Це останнє повідомлення він керівника відомого кременчуцького підприємства «Лукас» Віталія Лукацького, яке він оприлюднив у відповідь на запитання «Програми плюс».

Запитання ж газети до підприємця дуже просте: ось ми всі йдемо в Європу, але в нас проблема з елементарними речами – туалетами. Зокрема, в парку «Міський сад», поруч із яким «Лукас» будує свій комплекс.

Інше в запитанні «Програми плюс» - наскільки реально, що такий заклад, оминаючи саму адміністрацію Міського саду, з'явиться.

За словами представника «Лукаса»  Віталія Лукацького, на підприємстві бралися за втілення цього проекту в життя й він буде втілений. І мова про справді європейські стандарти, які втілять у життя.

Про що слід додати – це вже звернення «Програми плюс» до адміністрації «Міського саду», де немає вбиральні й де працює сьогодні 18 осіб. Прохання до цих людей та їхнього директора, заслуженого «діяча кременчуцької культури» та кошмару відвідувачів  Віталія Дедюріна, щоб вони перетерпіли тимчасові незручності.

А інше – вже до першого заступника мера нашого міста Володимира Пелипенка. У Громадському бюджеті на наступний рік є плани будівництва вбиральні в парку «Міський сад». І мова тут про Громадський бюджет, де перший віцемер вирішує все сам.

Але якщо цей проект по Міському саду втілить у життя підприємство «Лукас», то ці кошти – 400 тисяч гривень можна буде спрямувати на вирішення цієї ж проблеми, але в парку «Придніпровському».

І, можливо, якщо нам пощастить, у Кременчуці в найближчі роки таки вирішать елементарні питання й у нас справді буде те ж саме, що і в цивілізованих містах, а не Богом забутих селах.

P.S. Да,і  аналогічне прохання в цьому випадку до одного з наших найвідоміших промисловців - голови спостережної ради ПАТ "КВБЗ" Володмира Приходька.

Пане Володимире, ви дуже відома людина й мова про парк Крюківський, поруч з яким розташовано палац культури вашого підприємства. Й було б правильно, якби ви теж вирішили аналогічну проблему для Крюківського парку.

Натомість, вже міський голова Малецький, зекономлені кошти  переспрямує на той же "Придінпровський" й у 2020 році Кременчук справді вийде з категорії "Забитий райцентр" у  категорію "нормальні міста України" 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1278 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1944 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2495 0