Новини з 1996 року

Працівники колісного та Кредмашу пів місяця сидять удома. Звіт кременчуцьких підприємств

Валерія Макряшина 10 вересня 2019 12:10 588 0

Кременчуцький міський виконавчий комітет оприлюднив звіти провідних промислових підприємств міста  за період із січня по серпень 2019 року, тобто за 8 місяців роботи.

Згідно з документом, справи виробництва в нашому місті з року в рік фактично залишаються незмінними. Майже всі підприємства працювали 8 місяців у незмінному режимі. Чого, звісно, не сказеш про ПрАТ «Кредмаш» та ПрАТ «Кременчуцький колісний завод», працівники яких за місяць мали 17 і 12 робочих днів відповідно.

Такий «графік роботи», ймовірно, й пояснює, чому виробництво впало. На ПрАТ «Кредмаш» виготовлення установок, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, зменшилося на 26,8%. Минулого року за 8 місяців підприємство випустило 41 установку, цьогоріч - лише 30. 

Аналогічний "спад" активності, згідно з оприлюдненими даними, зафіксовано на ПрАТ «Кременчуцький колісний завод». Там також зменшилися обсяги виробництва - на 51,8% (2018 р - 433,4 тис. шт, 2019 р - 208,9 тис. шт). 

Ситуація неприємна. Зрозуміло, що зменшення обсягів виробництва, яке продовжують фіксувати в міськраді, зрештою завершиться одним - скороченням робочих місць.

Також зменшилися обсяги виробництва на Кременчуцькому сталеливарному заводі - на 35,3%.  Але завод, на відміну від попередніх підприємств, працює у звичайному режимі - стабільно й виготовляє комплектуючі для вантажних вагонів, які складають на підприємствах «Укрзалізниці».

Натомість збільшенням обсягів виробництва може похвалитися ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод». За 8 місяців з початку року підприємство виготовило 3 745 вантажних вагонів, а це на 61,8% більше, ніж за аналогічний період 2018 року. 

Слід відмітити прорив і в нашій харчовій промисловості. Мова тут про Кременчуцький молокозавод та кондитерську фабрику «Рошен», яким за 8 місяців, у порівняні з 2018 роком, вдалося також збільшити обсяги виробництва.

Керівництво ПрАТ «АвтоКрАЗ», ПрАТ «Кременчукм’ясо» та ПАТ «Укртатнафта» свої звіти про обсяги виробництва за 8 місяців і про режим роботи вирішили не оприлюднювати. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Освідчення в коханні у віршах: кременчуцька поетеса вперше презентувала свою книгу. ФОТОрепортаж 99 0
Жарти, сміх та купа незрозумілих термінів: кременчужан зацікавили книгою-головоломкою. ФОТОрепортаж 229 0
Всесвітній день читання вголос у бібліотеці: як кременчужани розвивали ораторську майстерність. ФОТО 360 0