Новини з 1996 року

Працівника поліції Сурадєєва, котрий в 2015 році фігурував в політико-наркотичному інциденті, звільнено

Андрій Михайленко 09 лютого 2017 10:36 918 0

Як стало відомо, звільнення працівника карного розшуку Ігоря Сурадєєва сталося через кадрові перестановки у Зіньківському відділенні поліції, що на Полтавщині.

Як стало відомо, в рамках реорганізації Сурадєєву запропонували написати рапорт на посаду начальника карного розшуку Зіньківського відділу поліції, але він відмовився.

Йому запропонували інші посади в Зінькові, але він також відмовився. Після цього його звільнили з лав поліції, і він уже отримав на руки трудову книжку.

Нагадаємо, прізвище правоохоронця з'явилося в інформаційному просторі внаслідок політико-наркотичного інциденту, котрий стався  у вересні 2015 року навпроти Автозаводського районного суду. Тоді підприємець Костянтин Терещенко звинуватив поліцейського Ігоря Сурадєєва у "кришуванні" незаконного розповсюдження наркотиків. 

Згодом по місту почали з'являтися графіті, де невідомі звинуватили поліцейського у сприянні наркоторгівлі.

На прізвище пана Сурадєєва знову звернули увагу під час процесу переатестації, котрий улітку 2016 року проходили правоохоронці Полтавщини.

Тоді активісти Майдану звернули увагу, що працівник карного розшуку був серед тих міліціонерів, котрі 27 січня 2014 року незаконно вдерлися до офісу майданівців та піддали приводу Леоніда Харченка.

 

 

 

Теги: Пригоди КременчукаПоліція Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись